OPIS CZYTELNIKA:

ISBN: 978-83-7839-386-3
Dodał/a książkę:dona
Dodał/a opinię:dayna15
Recenzja - Ostatni narzeczony
Książki Nory Roberts poniżej pewnego poziomu nie schodzą i tak też było w przypadku drugiego tomu trylogii Boonsboro.
Historia dwójki przyjaciół - Avery i Owena - którzy znają się od dziecka i jako dzieci byli "zaręczeni". Avery prowadzi własną pizzerię i planuje otwarcie nowego lokalu, a Owen dopina ostatnie sprawy przed planowanym otwarciem rodzinnego hotelu. Za sprawą ducha młodej kobiety, nawiedzającego hotel para odkrywa, że chce czegoś wykraczającego poza zwykłą przyjaźń. Jak to w romansach bywa mają swoje wzloty, drobne nieporozumienia, ale ostatecznie miłość zwycięża. W tym tomie hotel wreszcie zostaje otwarty, a Claire i Beckett znani z pierwszego tomu biorą ślub.
Uwielbiam książki tej autorki, można się przy nich zrelaksować i miło spędzić czas. Romantyczna, zabawna i ciekawie napisana, a biorąc pod uwagę fakt, że jest to kolejna trylogia to ukłon w stronę autorki za przedstawienie tego samego schematu w odświeżonej odsłonie.
dayna15 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-02-19, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,