Ostatni Olimpijczyk

Tom 5 cyklu Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy
Składam hołd Riordanowi - nie dało się skończyć tej historii w lepszym stylu! Akcja wartka i to bardzo (cały tom to około 6-7 dni). Bohaterowie wspaniali. Działy się rzeczy zupełnie nieprzewidywalne. Muszę przyznać, że to jedna z niewielu książek, która fascynowała mnie i trzymała w pełnym napięciu do końca. Gdybym była mniej nieśmiała polecałabym tę serię ludziom na ulicy :)

Informacje dodatkowe o Ostatni Olimpijczyk:

Tłumaczenie: Agnieszka Fulińska
Dodał/a opinię: CorkaHermesa

Zobacz opinie o książce Ostatni Olimpijczyk

Kup książkę Ostatni Olimpijczyk

Spojrzała na mnie, jakby rozkoszowała się świadomością, że nadal tam jestem. A ja uświadomiłem sobie, że robię to samo. Świat się rozpadał, a ja myślałem jedynie o tym, że ona żyje.

- Udawajmy, że jesteśmy dwojgiem zwykłych ludzi.(..)
- Okej.- przytaknąłem. - Zwyczajne popołudnie dwojga zwykłych ludzi.
Kiwnęła głową
- I wiesz... Teoretycznie gdyby tych dwoje ludzi lubiło się nawzajem, co trzeba by zrobić, żeby ten głuptas pocałował dziewczynę, hę?
- Och... - poczułem się jak jedna za świętych krów Apollina: powolny, głupi i jaskrawoczerwony.

Percy Jackson i bogowie olimpijscy (Tom 5). Ostatni Olimpijczyk
Rick Riordan0
Okładka ksiązki - Percy Jackson i bogowie olimpijscy (Tom 5). Ostatni Olimpijczyk

Przez cały rok herosi przygotowywali się do walki z tytanami, wiedząc, że mają małe szanse na zwycięstwo. Armia Kronosa jest coraz potężniejsza, a z każdym...

Dom Hadesa
Rick Riordan0
Okładka ksiązki - Dom Hadesa

HAZEL STOI NA ROZDROŻU. Ona i cała załoga Argo II mogą powrócić do domu z posągiem Ateny Partenos i zapobiec wojnie między Obozem Herosów...