Pan Wilk i kobiety

Zaczęłam czytać książkę i dosłownie szczęka mi opadła. Ogrom przekleństw, ogrom seksu, ale czego można było się spodziewać po książce pisanej z perspektywy mężczyzny? U facetów w większości przypadków, myśli scalają się głównie przy seksie. Pan Wilk przedstawia nam tutaj historię swojego życia, jego przygody z przyjaciółkami, zmagania z dzisiejszym światem oraz swoją miłość do córki.

Zastanawiałam się, czy byłabym zdolna do takiej przyjaźni z Wilkiem i muszę stwierdzić, że to zdecydowanie nie dla mnie. Nazywanie się "kurewką, szmatą, dziwką, itp." nie jest dla mnie, ale oczywiście są kobiety - jak widać w tej książce - które to uwielbiają.

Po przeczytaniu powieści odnoszę poniekąd wrażenie, że Wilk wcale z początku nie był mężczyzną tego typu, myślę, że wpłynęło na niego to, iż opuściła go matka jego córki, co było dla niego ogromnym przeżyciem, z którym długo nie potrafił się pogodzić. Być może to właśnie te przeżycia sprawiły, że zaczął się logować na portalu, poprzez który miał kontakt z wieloma różnymi kobietami o różnych upodobaniach. Wyobrażacie sobie znaleźć się w sklepie z ubraniami z obcym facetem i usłyszeć od niego, że masz iść do przymierzalni i w ciągu pięciu minut rozebrać się do naga? Ja bym takiemu facetowi zaraz dała w pysk.

Zauroczył mnie kot Mruk, którego polubiłam od pierwszego momentu. Zboczuch z niego jakich mało. Ciekawe czy koty w rzeczywistości mają takie myślenie jak on? Jeśli tak to chyba, nigdy nie sprawię sobie kocura. Byłam jednak wściekła na autora, że w taki sposób zakończył żywot tego cudaka, co ja mówię, że w ogóle go zakończył.

Wilk to osoba zdecydowana, która lubi stawiać sprawę jasno. Nienawidzi kłamst, woli najgorszą prawdę. Swoje przyjaciółki z portalu traktuje jak drapieżca, ocenia najpierw po wyglądzie, a później decyduje czy chce mieć z nimi kontakt seksualny. Stawia swoje "ofiary" w niezręcznej sytuacji, gdyż to on zawsze pierwszy ocenia swój cel, a nie odwrotnie.
Wilk umawia się na wiele randek i poznaje kobiety, często nastolatki, które zawsze różnią się od siebie. Jedne dostarczają mu niezapomnianych przeżyć, inne irytują i wkurzają. Nie wiem jednak jak on to robi, że każda z tych kobiet ma do niego słabość i uległość.

Dobrze, że miałam okazję spojrzeć na świat oczami mężczyzny. Znowu jestem bogatsza o nowe doświadczenia. Pam Jarosław Wilk dostarczył mi wielu chwil, w których się śmiałam, ale były też takie, w których mogłam udusić i "zabić".
Dziewczyny, czy zastanawiałyście się kiedyś jak mężczyźni postrzegają kobiety? Jeśli nie, koniecznie sięgnijcie po tę książkę, a nie będzie Wam to już obce. Życie seksualne Wilka bez żadnych tajemnic, opisane ze szczegółami i gorącymi momentami.
Czyta się bardzo szybko - zaczełam czytać i ani się obejrzałam, a znalazłam sie na ostatniej stronie.
Macie ochotę na kontrowersyjną erotyczną powieść? Nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej. Książka zaskoczyła mnie pozytywnie.

Informacje dodatkowe o Pan Wilk i kobiety:

Kup książkę Pan Wilk i kobiety

Pan Wilk i tajemnice tajemnic
Jarosław Wilk0
Okładka ksiązki - Pan Wilk i tajemnice tajemnic

Jest to kontynuacja opowieści o sercowych rozterkach i seksualnych ekscesach, tytułowego bohatera Wilka, które tak rozpaliły i nadal rozpalają tysiące...

Pan Wilk tam i z powrotem
Jarosław Wilk0
Okładka ksiązki - Pan Wilk tam i z powrotem

Rok 2015. Wrocław. Pewien mężczyzna poddaje się operacji, która na zawsze ma odmienić jego życie. Koniec lat 90. Pewna nastolatka wysiada z pociągu...