Pan Wilk i kobiety

Recenzja również na: http://bookparadisebynatalia.blogspot.com/

Wilk jest człowiekiem, który stracił swoje szczęście. Pewnego dnia się ulotniło i wyszło przez drzwi, w postaci dwóch damskich nóg.
Od tego czasu jego życie się zmieniło. W tygodniu praca i córka, w weekendy picie i jaranie oraz niecodzienne zabawy.
Jest to szczery i otwarty człowiek, który nie przejmuje się zdaniem innych i robi swoje.
I jeśli chodzi o szczerość i nieprzejmowanie się innymi, to w pełni się z nim utożsamiam.

I jest jeszcze kot Mruk, o którym nie wiem co myśleć. On był śmieszny, zboczony i zadziwiło mnie przedstawienie go w takiej postaci. Pierwszy raz miałam styczność z kotem, którego myśli są tak niegrzeczne. Teraz zacznę się ich bać!

Sięgając po tę książkę, nie wiedziałam czego się spodziewać. Wiedziałam, że jest to historia z życia autora, przepełniona seksem i wulgaryzmami.
Zaczęłam i nie wiedziałam co sądzić. Przekleństwa mnie zaatakowały, ale... odczułam, że jest pisana szczerze. Nie do końca wiem, czy wszystkie te historie zawarte w książce są prawdziwe, ale styl autora i jego zachowanie w pełni do niego pasują. Po kilku wiadomościach z nim zamienionych, mogę to stwierdzić, a więc nie myślcie, że są wymysłem.

Po jej przeczytaniu mam mieszane uczucia.
Dziwnie czytało mi się historię autora o stosunkach z kobietami. Ich seks nie był normalny. Było w nim mnóstwo agresji, wulgaryzmów.
Myślałam, że oczy z orbity mi wyjdą, kiedy doszło do momentu, gdzie On - Pan, kazał swojej uległej Su, lizać swoje stopy albo gdy ją dusił łańcuchem, bo uległa lubiła bunt i ból, który za karę otrzymywała. No cóż, każdy ma swoje upodobania, jednak jak dla mnie to za dużo.
Wilk robił to z kobietami o różnych upodobaniach i zróżnicowanym wieku. Było ich naprawdę bardzo dużo i nie wszystkie lubiły "na ostro".
Można pomyśleć, że wynika to z dołka, w którym się znalazł. Możemy nazwać przypadkowy seks jako ucieczkę od rzeczywistości.
Jednak autor pokazuje nam świat, o którego istnieniu nie mamy pojęcia. Pokazuje, że w Polsce także są osoby, które uwielbiają niecodzienne "zabawy" w łóżku.
Ta książka pokazuje, jakie łatwe potrafią być kobiety, jak chory jest świat i że ludzie nie radzą sobie z problemami, szukają najłatwiejszej drogi ucieczki.

Czytało się ją szybko, a nawet bardzo. Jednak była dla mnie za mocna. Momentami czułam się, jakbym trafiła do psychiatryka i przebywała z chorymi ludźmi.
Przedstawiona "przyjaźnie" były dla mnie dziwne. Cenię sobie szacunek do samej siebie i własnego ciała, a większość kobiet z książki nie miało tych wartości. Myślę, że kobiety, które uwielbiają, gdy ktoś je bije, dusi lub wyzywa od ku*w, sz*at, dzi*ek, są chore i mają jakieś zaburzenia, serio.
No bo która normalna kobieta uwielbia być bita? Jaka to przyjemność robić z faceta damskiego boksera?
Nie potrafię ocenić tej książki. Mam mieszane uczucia i mam nadzieję, że przy drugiej części zostaną one rozwiane.Recenzja również na: http://bookparadisebynatalia.blogspot.com/

Po jej przeczytaniu mam mieszane uczucia.

Informacje dodatkowe o Pan Wilk i kobiety:

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Data wydania: 2014-05-19
Dodał/a opinię: Natalia Zaczkiewicz

Zobacz opinie o książce Pan Wilk i kobiety

Kup książkę Pan Wilk i kobiety

Pan Wilk tam i z powrotem
Jarosław Wilk0
Okładka ksiązki - Pan Wilk tam i z powrotem

Rok 2015. Wrocław. Pewien mężczyzna poddaje się operacji, która na zawsze ma odmienić jego życie. Koniec lat 90. Pewna nastolatka wysiada z pociągu...

P@n Wilk i Tajemnice Tajemnic
Jarosław Wilk0
Okładka ksiązki - P@n Wilk i Tajemnice Tajemnic

Autor książki "Pan Wilk i kobiety" długo nie kazał na siebie czekać. Dokładnie rok po jego debiucie do rąk Czytelniczek trafia druga z kolei powieść o...