Okładka książki - Piękne i bestie, czyli 10 najsłynniejszych morderczyń w historii

Piękne i bestie, czyli 10 najsłynniejszych morderczyń w historii

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a opinię: Shi4

Książka opisuje 10 przypadków kobiet morderczyń od czasów starożytnych po współczesne. I chociaż tematyka jest dość masakryczna, to wszystko napisane zostało w sposób oględny. Momentami zbyt chaotycznie i uważam, że niepotrzebnie tak przeskakujemy najpierw współczesność, potem trochę starożytności i średniowiecze, by znowu powrócić do spraw z początku książki. Odnoszę też wrażenie, że autor trochę nierzetelnie przedstawił nam parę faktów.

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2016-08-28, Ocena: 3, Przeczytałem, 52 (285) książki w 2016 roku, Historyczne, Mam,
Piękne i bestie, czyli 10 najsłynniejszych morderczyń w historii
Ignacy Barwiński0
Okładka ksiązki - Piękne i bestie, czyli 10 najsłynniejszych morderczyń w historii

W trakcie naszej kolejnej wędrówki przez kolejne epoki poznamy kobiety, które często dorównywały mężczyznom w barbarzyństwie, a nawet ich prześcigały....

Top 5 książek
Złodziejka książek