OPIS CZYTELNIKA:

Kategoria: Historyczne
Dodał/a książkę:shi4
Dodał/a opinię:Shi4
Recenzja - Piękne i bestie, czyli 10 najsłynniejszych morderczyń w historii
Książka opisuje 10 przypadków kobiet morderczyń od czasów starożytnych po współczesne. I chociaż tematyka jest dość masakryczna, to wszystko napisane zostało w sposób oględny. Momentami zbyt chaotycznie i uważam, że niepotrzebnie tak przeskakujemy najpierw współczesność, potem trochę starożytności i średniowiecze, by znowu powrócić do spraw z początku książki. Odnoszę też wrażenie, że autor trochę nierzetelnie przedstawił nam parę faktów.
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-08-28, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,52 (285) książki w 2016 roku,Historyczne,Mam,
Okładka - Piękne i bestie, czyli 10 najsłynniejszych morderczyń w historii Kto zabił Papałę? Moje prywatne śledztwo
Anna Marszałek
Okładka - Piękne i bestie, czyli 10 najsłynniejszych morderczyń w historii Donald Tusk. Droga do władzy
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Piękne i bestie, czyli 10 najsłynniejszych morderczyń w historii Zbigniew Ziobro. Historia prawdziwa
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Piękne i bestie, czyli 10 najsłynniejszych morderczyń w historii Saga Tajemnice. Narodziny. Tom 62
Anne Marie Meyer
Okładka - Piękne i bestie, czyli 10 najsłynniejszych morderczyń w historii Saga Tajemnice. Gorzkie uczucia. Tom 61
Anne Marie Meyer
Cień jabłoni