Pomelo ma się dobrze pod swoim dmuchawcem

4.0
Wydawnictwo: Zakamarki
Data wydania: 2012-08-30
ISBN: 978-83-7776-019-2
Dodał/a książkę:czytam
Dodał/a opinię:Zosia Sikorska
Recenzja - Pomelo ma się dobrze pod swoim dmuchawcem
"Fajna książeczka dla maluszków i chętnie opowiadałam ją młodszej siostrze ale dla mnie trochę za dziecinna. Podoba mi się że dużo w niej obrazków i to że Pomelo nie jest taki sam jak inne słonie bo dzięki temu jest wyjątkowy. I szczęśliwy."

Okiem mamy:
Recenzja
katechetka Linia koment
Przeczytane:2012-11-30, Na półkach: Przeczytałem,

Największym z żyjących współcześnie gatunków ssaków lądowych jest słoń. Posiadając mózg o wadze sześciu kilogramów, wielofunkcyjną trąbę, liczącą czterdzieści tysięcy mięśni oraz służące do chłodzenia półtorametrowe uszy, cieszy się zainteresowaniem tych, którzy licznie odwiedzają ogrody zoologiczne. Oprócz znanego każdemu gatunku słonia afrykańskiego i indyjskiego, czytelnik ma okazję poznać jeszcze jeden: słoń… ogrodowy. Czy taki rzeczywiście istnieje? Oczywiście, mowa o nim w książeczce Ramony Bădescu

Zosia2010 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-07-13, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,wyzwanie 2016 26 książek,

Okiem mamy:
Lila5_2007 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-02-24, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,
Książeczka dla dzieci w wieku 3 lat.Śmieszna książeczka, bardzo mało tekstu jedno, dwa zdania na co drugiej stronie przeczytałyśmy ją w 5minut.
Okładka - Pomelo ma się dobrze pod swoim dmuchawcem Peter i Lena. Dwa opowiadania
Astrid Lindgren
Okładka - Pomelo ma się dobrze pod swoim dmuchawcem Pociągiem
Vincent Bourgeau
Okładka - Pomelo ma się dobrze pod swoim dmuchawcem Przenosiny
Arthur Geisert
Okładka - Pomelo ma się dobrze pod swoim dmuchawcem Inny niż wszyscy
Per Nilsson
Okładka - Pomelo ma się dobrze pod swoim dmuchawcem Ilustrowany inwentarz ptaków
Virginie Aladjidi