Okładka książki - Prędkość

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a opinię: Shi4

To jedna z książek Koontza ostatnio przeze mnie przeczytanych, która bardziej mi się spodobała. Akcja jest wciągająca, chociaż uważam że zbyt wcześnie poznajemy mordercę. Jest też trochę makabrycznych opisów, których w książkach nie lubię. Ale muszę przyznać, że nie nudziłam się przy lekturze.

Avatar użytkownika - Eli1605
Eli1605
Przeczytane:2016-09-18, Ocena: 6, Przeczytałem,
Książka trzyma w napięciu. Cały czas nurtowało mnie pytanie, dlaczego Billy?Zakończenie mnie zaskoczyło. Świetnie się czyta.
Avatar użytkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2015-07-28, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki 2015,
Ciekawa sytuacja kiedy barman staje się ofiara mordercy a jednocześnie jego wspólnikiem. pewnego dnia dostaje wiadomość o możliwości wyboru która z dwóch osób ma zginąć. Wszystko zależy od tego czy doniesie o tym policji. Na jednym wyborze się nie kończy. Bill zostaje wciągnięty w tajemniczą grę szaleńca. Próbuje sam rozwiązać zagadkę by ocalić swoja narzeczoną. Po raz kolejny Dean Koontz zaskakuje ciekawymi charakterami swoich bohaterów. Trochę humoru. Strasznie wciągająca!
Avatar użytkownika - wages
wages
Przeczytane:2014-09-08, Ocena: 5, Przeczytałem, 26 książek 2014,
Historia o maniakalnym zabójcy, wciągającym w swoją chorą grę, pozornie zwyczajnego barmana Billa. Napięcie towarzyszy nam od samego początku i Koontz nie pozwala ani na chwilę złapać nam głębszego oddechu. Bill zdecydowanie da się lubić i cały czas trzymamy za niego kciuki, obserwując jak radzi sobie w starciu z kolejnymi niespodziankami szykowanymi dla niego przez nieznanego świra. Warto przeczytać, miłośnicy Koontz'a będą na pewno zadowoleni!
Avatar użytkownika - bibliotekarkaB
bibliotekarkaB
Przeczytane:2012-12-31, Ocena: 6, Przeczytałem,
Znakomite opisy budujące grozę akcji. Fantastyczna fabuła.
Braciszek Odd
Koontz Dean0
Okładka ksiązki - Braciszek Odd

Odd Thomas (bohater wcześniejszych powieści Koontza Odd Thomas i Dar widzenia) jest obdarzony "szóstym zmysłem" - potrafi rozmawiać z duchami ludzi, którzy...

Oczy ciemności
Koontz Dean0
Okładka ksiązki - Oczy ciemności

Minął rok od koszmarnego wypadku na wakacyjnym obozie, w którym zginął Danny... zmasakrowany w katastrofie autobusu wraz z czternastką innych chłopców...

Top 5 książek
Złodziejka książek