Okładka - Prędkość

ISBN: 978-83-7359-435-7
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Dodał/a opinię:Shi4
Recenzja - Prędkość
To jedna z książek Koontza ostatnio przeze mnie przeczytanych, która bardziej mi się spodobała. Akcja jest wciągająca, chociaż uważam że zbyt wcześnie poznajemy mordercę. Jest też trochę makabrycznych opisów, których w książkach nie lubię. Ale muszę przyznać, że nie nudziłam się przy lekturze.
Eli1605 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-09-18, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Książka trzyma w napięciu. Cały czas nurtowało mnie pytanie, dlaczego Billy?Zakończenie mnie zaskoczyło. Świetnie się czyta.
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-07-08, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2016 roku,Audiobooki,Dean R. Koontz,Mam,
Sadu plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-07-28, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,
Ciekawa sytuacja kiedy barman staje się ofiara mordercy a jednocześnie jego wspólnikiem. pewnego dnia dostaje wiadomość o możliwości wyboru która z dwóch osób ma zginąć. Wszystko zależy od tego czy doniesie o tym policji. Na jednym wyborze się nie kończy. Bill zostaje wciągnięty w tajemniczą grę szaleńca. Próbuje sam rozwiązać zagadkę by ocalić swoja narzeczoną. Po raz kolejny Dean Koontz zaskakuje ciekawymi charakterami swoich bohaterów. Trochę humoru. Strasznie wciągająca!
wages plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-09-08, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,26 książek 2014,
Historia o maniakalnym zabójcy, wciągającym w swoją chorą grę, pozornie zwyczajnego barmana Billa. Napięcie towarzyszy nam od samego początku i Koontz nie pozwala ani na chwilę złapać nam głębszego oddechu. Bill zdecydowanie da się lubić i cały czas trzymamy za niego kciuki, obserwując jak radzi sobie w starciu z kolejnymi niespodziankami szykowanymi dla niego przez nieznanego świra. Warto przeczytać, miłośnicy Koontz'a będą na pewno zadowoleni!
bibliotekarkaB plusminus Linia koment
Przeczytane:2012-12-31, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Znakomite opisy budujące grozę akcji. Fantastyczna fabuła.
Azucena Linia koment
Przeczytane:2016-05-26, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Thriller/sensacja/kryminał,
andr Linia koment
angeliczka_1201 Linia koment