Okładka - Przemów i przeżyj

Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Dodał/a opinię:patsi
Recenzja - Przemów i przeżyj
Ogólnie nie polecam.
Książka jest podzielona na 3 części. Pierwszą część dosyć ciężko się czyta, dopiero od drugiej części książka staje się interesująca.
Jest to książka dla osób, którym nie przeszkadza narracja w pierwszej osobie oraz bezpośrednie zwroty w stronę jednego z bohaterów typu: "Widząc moje rozbawienie, uśmiechnąłeś się, ale nie na długo". Jak dla mnie, zbyt dużo tych zwrotów i opisów, szczególnie w pierwszej części.
W rzeczywistości fabułą książki jest odnalezienie tajemniczego seryjnego gwałciciela.
annamarta84 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-03-31, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,12 książek 2014,
Bardzo dobry kryminał... Artystyczne wątki, i tradycyjnie niespodziewane zakończenie :-)) polecam
patsi plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-01-21, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,czytam regularnie w 2014 roku,
Ogólnie nie polecam.
Eli1605 Linia koment