Radość kwiatów

Tak przyznaję się, że na początku jak zaczęły się pojawiać te kolorowanki antystresowe byłam sceptycznie do nich nastawiona, bo uważałam, że kolorowanie wcale nie pomaga, że to strata pieniędzy i że kolorowanie to nie to samo co narysowanie wszystkiego od podstaw. Jednak jedna, druga i teraz trzecie kolorowanka sprawiły, że zdecydowanie zmieniłam zdanie i zakochałam się w nich. To naprawdę działa. Gdy jestem zła, to zamiast wyżywać się na innych wybieram kolorowankę i maluję i nie dość, że sprawia mi to przyjemność to i się odprężam! ♥

"Radość kwiatów" to zbiór obrazków z motywami kwiatów jak mówi sam tytuł. Obrazki są świetne i zwierzęta i kwiaty i dodatkowo cytaty. Jest w czym wybierać i choć ja nie lubię motywów kwiatów, w tym przypadku przepadłam. Te wszystkie sowy, ważki, motyle to wszystko daje nam tyle możliwości, tak pozwala się wykazać kreatywności i wyobraźni, że można spędzać z nią wiele cudownych godzin. Jedyne czego żałuję to tego, że obrazki są po obydwóch stronach kartki, a nie pojedynczo :/ Ale to mój taki mały fetysz po "Inwazji bazgrołów" :D

Także naprawdę wszystkim fanom kolorowanek serdecznie polecam "Radość kwiatów", bo ona przede wszystkim pobudza wyobraźnię i kreatywność. Obrazki chwytają detale natury, a w połączeniu z pięknymi cytatami tworzą idealną całość. Oczywiście co to by była recenzja kolorowanki gdybym nie pokazała Wam co ja stworzyłam i pokolorowała niektóre z nich :D

Informacje dodatkowe o Radość kwiatów:

Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Data wydania: 2016-04-13
Kategoria: Hobby
ISBN: 978832762089
Dodał/a opinię: Paulina Balcerzak

Zobacz opinie o książce Radość kwiatów

Kup książkę Radość kwiatów