OPIS CZYTELNIKA:

ISBN: 978-83-7836-454-2
Dodał/a książkę:shi4
Dodał/a opinię:Shi4
Recenzja - Randka w ciemno. Amerykański sen. Tom 44
Paweł po powrocie do Ameryki odszukuje ojca małego Tomka. Niestety mężczyzna reaguje zupełnie inaczej niż myślał bohater. Tymczasem mściwi ludzie kombinują jak zaszkodzić Jańcowi.

Podobnie jak w poprzednich tomach wiele się dzieje, chociaż mam wrażenie, że nieco akcja zwolniła. Ale wciąż jest ciekawie.
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-02-03, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 (285) książki w 2016 roku,Mam,Obyczajowe,

Okładka - Randka w ciemno. Amerykański sen. Tom 44 Kto zabił Papałę? Moje prywatne śledztwo
Anna Marszałek
Okładka - Randka w ciemno. Amerykański sen. Tom 44 Donald Tusk. Droga do władzy
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Randka w ciemno. Amerykański sen. Tom 44 Zbigniew Ziobro. Historia prawdziwa
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Randka w ciemno. Amerykański sen. Tom 44 Saga Tajemnice. Narodziny. Tom 62
Anne Marie Meyer
Okładka - Randka w ciemno. Amerykański sen. Tom 44 Saga Tajemnice. Gorzkie uczucia. Tom 61
Anne Marie Meyer
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja