Real

Tom 1 cyklu Real

Słyszeliście kiedyś o chorobie afektywnej dwubiegunowej? Powiem Wam, że ja nigdy, ale pod wpływem powieści, którą dziś zrecenzuję, postanowiłam dowiedzieć się czegoś więcej. Zaburzenie afektywne dwubiegunowe to zmienność stanów naszych emocji. Nastrój często się zmienia, ale w przypadku tej choroby wyróżnia się dwa skrajne stany: maniastan, czyli niesamowite podniecenie i ciągła euforia oraz depresja odznaczająca się przygnębieniem i wielkim smutkiem. Pomiędzy nimi występuje stan remisji, czyli normalizacji uczuć. Te stany następują gwałtownie po sobie. Nigdy nie wiadomo, który weźmie górę nad osobą chora. Wyobrażacie sobie, że macie taką osobę w swojej bliskiej rodzinie? Może to Wasz syn albo córka? Co byście zrobili? Ludzie radzą sobie w tym w różny sposób, ale to co zrobili rodzice jednego z bohaterów ,,Real" jest karygodne. Oddali własne dziecko do psychiatryka, twierdząc, że jest opętane. Zostawili małego chłopca w obcym miejscu i wyrzekli się go. Za to naprawdę ich znienawidziłam. Choć nie wiadomo, jakby było trudno, dla mnie jest to niedopuszczalne. Przychodzę do Was dziś z recenzją seksownej, gorącej, mocnej powieści Katy Evans pt. ,,Real", która rozpaliła moje zmysły i sprawiła, że serce zabiło szybciej. Zapraszam!

,,Mam wrażenie, jakby mnie naznaczał. Jakby przygotowywał mnie do czegoś wielkiego. Czegoś, co może zmienić i zrujnować moje życie."

Remington Tate na ringu i poza nim posiada reputację awanturnika, twarde jak granit ciało oraz dziki, zwierzęcy magnetyzm, który wprawia jego fanki w szał. Lecz od chwili, kiedy spotykają się ich oczy, jedyną kobietą, której pragnie, jest Brooke Dumas. Jego pożądanie jest czyste, nieposkromione i REALNE.
Zatrudniona, by utrzymywać jego ciało w doskonałej kondycji, Brooke w końcu dostaje dobrze płatną pracę rehabilitantki sportowej, o której zawsze marzyła. Lecz gdy z Remym i jego zespołem objeżdża w trakcie tournée niebezpieczny podziemny bokserski krąg, jej własne ciało ożywa, zbudzone najbardziej pierwotnym z pragnień. To, co zaczyna się między nimi jako zwykły flirt, szybko dla obojga zmienia się w erotyczną obsesję, która obiecuje o wiele więcej.
Jednak ich rozpalona do białości żądza ma również mroczną stronę… Kiedy największy sekret Remy’ego wychodzi na jaw, a rodzinne obowiązki Brooke wymagają działania, czy uda im się przetrwać? Czy może to, co niegdyś wydawało się takie realne, teraz rozpłynie się jak iluzja.

,,Jest skomplikowany i złożony niczym labirynt, w którym chcę się zgubić. Jest moim wojownikiem i naprawdę chcę walczyć, by z nim być."

,,Real" to niezwykle namiętna, podniecająca, mocna, dzika powieść, ociekająca erotyzmem oraz tragiczną przeszłością bohaterów. Opowiada o nieustannej walce, niezwykłej sile, prawdziwej, trudnej miłości dwóch całkowicie różnych osób, ale będących swoim wybawieniem. Autorka nie szczędzi brutalnych scen na ringu i poza nim, huraganu uczuć między Remy'm i Brooke oraz namiętnych scen. Ta książka jest intensywna, wyrazista, realistyczna. Nie można przejść obok niej obojętnie. Najchętniej czytam powieści, w których za bohaterami ciągnie się trudna przeszłość i właśnie tak był w ,,Real". Zarówno Brooke, jak i Remington muszą bezustannie mierzyć się z bolesnymi wspomnieniami. Ich losy są pełne bólu, cierpienia, samotności, ale kiedy uczucie między nimi coraz bardziej wzrasta w końcu znajdują swoją oazę spokoju i osobę, która zawsze będzie ich wspierać, bez względu na wszystko. Okładka jest niezwykle seksowna i w doskonały sposób zapowiada wnętrze książki. Powieść mamy okazję poznać z perspektywy Brooke, choć na końcu zamieszczony jest malutki fragmencik opisany przez Tajfuna. Dużą rolę w tej książce gra muzyka. To w końcu ona pomaga mówić o swoich uczuciach Remy'emu, ale również dziewczynie. Uwielbiam literaturę, w której ważny jest boks i czytam każdą pozycję, która choć trochę go w sobie zawiera. Katy Evans nie szczędzi słów, a każda scena jest niezwykle realistyczna, postacie wyzwalają w czytelniku przeróżne uczucia, od wielkiej miłości, do nienawiści. Akcja cały czas gna do przodu. Nie ma chwili na złapanie oddechu. Od tej książki nie można się oderwać!
,,Jego ramię podniosło się w zwycięstwie, a ja wstrzymuję oddech w oczekiwaniu, co teraz się wydarzy. Czekam na to, co zawsze robi.Szuka mnie tymi niebieskimi oczami.
Moja ciało napina się w momencie, gdy kieruje swój wzrok na mnie. [...]
Z połyskującymi oczami wskazuje na mnie, potem na siebie, a potem na postać, która zbliża się przed moje siedzenie. Postać niesie jasną, czerwoną różę.
- Od Remy'ego - szepcze z uśmiechem młoda dziewczyna."
Brooke Dumas od dziecka pragnęła wygrać olimpiadę, do której przygotowywała się przez całe życie, ale wypadek sprawił, że utraciła możliwość wzięcia w niej udziału. Dodatkowo w internecie krąży filmik o jej porażce. Kiedy wybiera się z przyjaciółką na nielegalne walki, nie spodziewa się, że spotka tam swoje przeznaczenie. Odkąd Remy wyszedł z ringu i ją pocałował, życie Brooke zmienia się o 180 stopni. Dziewczyna odznacza się wielką siłą, odwagą, lojalnością. Zrobi wszystko, by jej bliscy byli bezpieczni. Czasami irytowała mnie, kiedy stawiała te absurdalne żądania Tajfunowi, ale mimo to jest ciekawą, wyrazistą postacią. Remy od dziecka nie ma łatwo, do wszystkiego musiał dojść sam, a rodzina się od niego odwróciła. Cierpi na chorobę, która nie pozwala mu nad sobą zapanować, ale kiedy w jego życiu pojawia się Brooke, staje się jego oazą. Tylko ona potrafi go uspokoić. Remington jest silnym, seksownym mężczyzną, który wiele przeszedł, ale dla kobiety, która zawróciła w jego sercu, gotowy jest zrezygnować z najważniejszej z walk. Riley opiekuje się Tajfunem. Zabawny, miły dla oka, interesujący mężczyzna zaczyna interesować się Melani, przyjaciółką Brooke. Są do siebie bardzo podobni. Pełni humoru, czerpiący z życia garściami. Przeciwieństwem mężczyzny jest Pete. Opanowany, opiekuńczy, rycerski mężczyzna, który potrafi zawrócić w głowie. W książce pojawia się również Nora, czyli siostra Brooke, która zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie - Skorpionie. Została mu całkowicie podporządkowana. Wcześniej kochająca życie romantyczka, stała się zgorzkniałą, samotną, wykończoną kobietą. Skorpion zrobi wszystko by zdyskwalifikować Remingtona. Okrutny, bezwzględny idiota, który boi się starcia z Remym. ,,Real" obfituje w niezwykłe, wyraziste postacie, które może i Wy zechcecie poznać.

,,-Co znaczy ,,hmmm"?
-Ty pierwszy to powiedziałeś - Uśmiecham się w ciemności.
-To znaczy, że chcę cię zjeść. Twoje małe bicepsy. Niewielkie tricepsy. - Całuje mnie, po czym przesuwa językiem po moich wargach."
,,Real" to podniecająca, rozbrajająca, rozczulająca powieść o pięknie, a zarazem tragizmie miłości. Powieść jest dosadna, nie cukierkowa, mocna, a przede wszystkim pełna erotyzmu. Twórczość Katy Evans rozpala zmysły, a historia Remingtona oraz Brooke pozostaje na długo w pamięci. Każdy człowiek pragnie mieć przy sobie osobę, która bez względu na wszystko będzie przy nim, chce być kochany i właśnie o tym opowiada ta książka. O potrzebie miłości, trudach samotności, dramatycznych decyzjach. Jestem nią zachwycona i mam nadzieję, że Wam również się spodoba. Polecam!

Informacje dodatkowe o Real:

Kup książkę Real

Playboy
Katy Evans0
Okładka ksiązki -  Playboy

Nigdy nie zaczynaj gry, jeśli nie jesteś gotowa na zwycięstwo. Wygląda na to, że Wynn zostanie ostatnią panną w gronie przyjaciółek. Trudno, w...

Ladies man
Katy Evans0
Okładka ksiązki - Ladies man

SPIN-OFF BESTSELLEROWEJ SERII MANWHORE Najseksowniejsza książka w dorobku Katy Evans, którą największy portal recenzencki GoodReads.com określił jaką...