Red Rising. Z³oty Syn

Ocena: 5.13 (8 g³osów)
Pierwsza czê¶æ by³a zaledwie przystawk± do tego, co otrzymujemy w jej kontynuacji. Tam mieli¶my do czynienia z ch³opcami, których poddano nie lada próbom, okrutnym i przera¿aj±cym, które mia³y wy³oniæ najsilniejszych, najprzebieglejszych i najm±drzejszych spo¶ród nich. Tym razem wszystko przenosi siê o poziom wy¿ej, gdzie nie ma ju¿ miejsca na sentymenty. Gra toczy siê bowiem o wysok± stawkê. Pierwszy tom by³ mocn± powie¶ci±, brutaln±, w której nie brakowa³o krwawych rozgrywek. Ten jest pod tym wzglêdem jeszcze gorszy. Co rusz tocz± siê walki i to zarówno w sferze dyplomacji, jak i bardziej bezpo¶rednie - twarz± w twarz b±d¼ z u¿yciem wielkich flot i wysoko rozwiniêtych technologii. W tej czê¶ci dzieje siê tak du¿o, ¿e czasami wrêcz mo¿na nie nad±¿aæ za przebiegiem wydarzeñ. Nie ma chwili wytchnienia. Akcja goni akcjê. A szala zwyciêstwa przechyla siê niczym chor±giewka na wietrze - raz w jedn±, raz w drug± stronê. A w epicentrum tego wszystkiego jest Darrow. Czerwony ch³opak, który sta³ siê Z³otym, by spe³niæ marzenie ukochanej kobiety - wyzwoliæ swój lud z niewoli. Warto, naprawdê warto siêgn±æ! Ca³± recenzjê znajdziecie na moim blogu. Zapraszam: http://magicznyswiatksiazki.pl/red-rising-zloty-syn-pierce-brown/

Informacje dodatkowe o Red Rising. Z³oty Syn:

wiêcej

Zobacz opinie o ksi±¿ce Red Rising. Z³oty Syn

Kup ksi±¿kê Red Rising. Z³oty Syn

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Recenzje miesi±ca