OPIS CZYTELNIKA:

ISBN: 978-83-7999-488-5
Dodał/a książkę:shi4
Dodał/a opinię:Shi4
Recenzja - Saga nowozelandzka. Tom. 21. Krew i łzy
Wojna światowa pokazuje swoje najstraszniejsze oblicze, a w środku tego wszystkiego znalazł się Jack. Robi się bardzo dramatycznie.

Za to Gloria po wielu trudach dociera do Nowej Zelandii, ale nie jest to już ta sama dziewczyna, co w Ameryce. Po traumatycznych przeżyciach czuje straszny lęk przed mężczyznami.

Po przeczytaniu tego tomu zrobiło mi się szkoda, że poszczególne części są takie krótkie. Z niecierpliwością czekam co dalej.
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-02-02, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 (285) książki w 2016 roku,Mam,Obyczajowe,

Eli1605 Linia koment
Okładka - Saga nowozelandzka. Tom. 21. Krew i łzy Kto zabił Papałę? Moje prywatne śledztwo
Anna Marszałek
Okładka - Saga nowozelandzka. Tom. 21. Krew i łzy Donald Tusk. Droga do władzy
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Saga nowozelandzka. Tom. 21. Krew i łzy Zbigniew Ziobro. Historia prawdziwa
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Saga nowozelandzka. Tom. 21. Krew i łzy Saga Tajemnice. Narodziny. Tom 62
Anne Marie Meyer
Okładka - Saga nowozelandzka. Tom. 21. Krew i łzy Saga Tajemnice. Gorzkie uczucia. Tom 61
Anne Marie Meyer
Cień jabłoni