Saga nowozelandzka. Tom. 49. Przychylność bogów

Ocena ( 1 osoba )
5.0
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Data wydania: 2016-08-03
ISBN: 978-83-7999-517-2
Dodał/a książkę:shi4
Dodał/a opinię:Shi4
Recenzja - Saga nowozelandzka. Tom. 49. Przychylność bogów
Ostatni tom sagi kończy się bardzo optymistycznie. Dużo można przewidzieć wcześniej, ale to nie psuje mi czytania.

Cała saga dzieli się na dwie części opowiadające historie całkiem innych bohaterów, ale porównując jedną do drugiej zdecydowanie podoba mi się druga. Nie jest tak pesymistyczna jak pierwsza. Według mnie akcję ma bardziej wartką i porusza wiecej wątków. W pewnym momencie obie łączą się w całość.

Seria ta pozwoliła mi poznać świat Nowej Zelandii XIX wieku, kraju o którym tak naprawdę nie wiedziałam wiele.
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-08-31, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2016 roku,Mam,Obyczajowe,

Eli1605 Linia koment