Słowa najważniejsze wybór myśli z lat 2001-2003

18 stycznia  2016 roku przypadała dziesiąta rocznica śmierci księdza Jana Twardowskiego dlatego Wydawnictwo Świętego Wojciecha wydało wybrane refleksje księdza z lat 2001-2003.

W tych latach ksiądz przede wszystkim powtarzał to co jego zdaniem w jego posłudze kapłańskiej było najważniejsze.  Słowa te nabierają więc innego, bardzo ważnego znaczenia. Są to myśli które jakby podsumowują dorobek i jednocześnie przekazuje nam swoiste przesłanie.

U księdza Twardowskiego pojawiają się trudne pytania i sprawy publicznie dyskutowane. U księdza dobro jest dobrem a zło złem i nie ma nic pośredniego. Nie ucieka on przed wiarą i patrzy na świat przez jej pryzmat. Ksiądz pokazuj nam swoją wrażliwość na Boże słowo i na sprawy człowieka.

Książka podzielona jest na cztery części- Bóg, wiara, życie, dobro i zło. Przemyślenia autora często poprzedza fragment Ewangelii.

Zaletą książka jest jej przepięknie i starannie wydana. Twarde okładki, bardzo dobry papier,oraz delikatna grafika nadają dostojny charakter całości i prezentuje się ona elegancko.

Książkę polecam gorąco wszystkim.
A dzięki przepięknej oprawie i wydaniu jest idealna jako prezent na szczególne okazje.

Źródło:

ISBN: 978-83-7516-958-4
Dodał/a opinię: Marta Wróbel

Zobacz opinie o książce Słowa najważniejsze wybór myśli z lat 2001-2003

Kup książkę Słowa najważniejsze wybór myśli z lat 2001-2003

Wiersze nie tylko dla dzieci
ks. Jan Twardowski0
Okładka ksiązki - Wiersze nie tylko dla dzieci

W każdym z przepięknie ilustrowanych wierszy księdza Jana Twardowskiego czytelnicy znajdą coś ważnego i wartościowego, co może odmienić ich życie. Książkę...

Nowe patyki i patyczki
Ks. Jan Twardowski0
Okładka ksiązki - Nowe patyki i patyczki

"Pan Jezus nie tylko do ciebie przychodzi, ale i do koleżanek z prawej i lewej strony, do tej z warkoczykiem i do tej uczesanej , do kolegi, który...