Smakowita Ella

Szczęśliwe życie = zdrowe życie = pyszne życie W naszym życiu bardzo chcielibyśmy osiągać szczęście każdego dnia, uśmiechać się, doświadczać samych dobrych rzeczy, żyć w zdrowiu. Ella Woodward autorka książki Smakowita Ella oraz bloga o tej samej nazwie, przenosi czytelnika w świat różnorodnych produktów i przepisów opartych na bezglutenowej diecie wegańskiej. Pokazuje całemu światu jak wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o swoje ciało i duszę. Dobrze wie co mówi, ponieważ zmiana nawyków żywieniowych spowodowała w jej organizmie remisję ciężkiej choroby. Ponadto odkryła, że spożywanie produktów roślinnych poprawia nastrój, dodaj skórze blasku, zwiększa poziom energii i chęci do działania. Jej życie wkroczyło na pozytywne tory i postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami i kombinacjami smakowymi z czytelnikami. Książka zawiera mnóstwo przepisów. Do większości z nich są dodane dobre rady, które pomagają początkującym zrozumieć ideę zdrowego odżywiania. Co więcej Ella przygotowała zestawy dań na brunch, pikniki, kolacje z przyjaciółmi oraz dziewczyńskie spotkanie - aby udowodnić, że gotowanie i uroczystości nie muszą być stresującym przeżyciem. Uzmysławia jak wiele cennych składników znajduję się w naturalnych produktach i jak możemy czerpać z ich dobroci, aby nasze ciało było nam wdzięczne. Co ważne przepisy ze Smakowitej Elli nie doprowadzą naszych portfeli do bankructwa, a to kolejny dowód na to, iż nie ma ograniczeń, aby zacząć jeść zdrowo. Liczy się każdy najmniejszy krok jaki wykonamy w celu wzbogacenia swojej diety o owoce, warzywa czy produkty zbożowe i nasiona. Ważne jest, aby spróbować i samemu eksperymentować, tak aby osiągnąć kulinarne szczęście w życiu.

Informacje dodatkowe o Smakowita Ella:

Wydawnictwo: Znak