Sprzedana. Moja historia

Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a książkę:jusia
Dodał/a opinię:Adrianna
Recenzja - Sprzedana. Moja historia
Książka z serii "Moja historia" tym razem poznajemy Sophie.
Dziewczyna od dzieciństwa nie ma łatwo, najpierw ojciec- srogi, bez uczuć, znęcający się nad rodziną psychicznie przez co Sophie nie wie czym jest miłość ojca i ma problemy z relacjami z mężczyznami.
Dwa związki nie potoczyły się najlepiej w końcu nasza bohaterka daje szansę Kasowi, który jak dotąd był tylko jej przyjacielem.
Wycieczka do Włoch gdzie Sophie pojechała odwiedzić ukochanego przeistacza się w koszmar jej życia.
Wysłana na ulicę, bita, poniżana i bez drogi ucieczki w dodatku w obcym państwie.
Historia jest naprawdę wstrząsająca i porusza ale we mnie wzbudziła skrajne uczucia z jednej strony bardzo ubolewałam nad losem Sophie i współczułam jej z drugiej nie mogłam pojąć niektórych jej poczynań i miałam ochotę krzyczeć: "Co Ty wyrabiasz kobieto".
Jeśli książka wzbudza tyle emocji i tak bardzo różnych to uważam, że jest warta przeczytania i chwili uwagi.
EratoCzyta plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-02-06, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Moja półka,Przeczytane,Przeczytane 2016,
Książka z serii "Moja historia" tym razem poznajemy Sophie.
al-ks plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-07-17, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Pięknie opowiedziana historia, bez dwóch zdań warta przeczytania!!! <3 czytałam ją z przyjemnością i smutkiem jednocześnie. PRZECZYTAJ TO!
arven1989 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-05-23, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,,
w planach miałam recenzję, ale jeszcze chyba nie teraz o ile w ogóle, więc nadrabiam.

Trudno oceniać czyjeś historie które zmieniają życie na zawsze, ale mimo że książka potrafi być poruszająca, nie wzbudziła we mnie szczególnych emocji, czytałam bardziej wstrząsające opowieści tego typu, ale myślę że i tak warto poczytać tę pozycje.

przed niektórymi rzeczami się nie ucieknie, ta historia pokazuje że bronienie się przez kilka lat przed dziwnym człowiekiem i relacją z nim, może nic nie dać. można odnieźć wrażenie że osoba która od dziecka doznawała wiele bólu umie się bronić przed przyszłym, jednak ta historia pokazuje, że niekoniecznie tak jest.

prawdziwa historia wielu kobiet.
Olesska19 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-01-06, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 Książki w 2014 roku ,
Gorąco polecam. Nie jest to lekka, przyjemna książka, ale za to prawdziwa i do bólu uświadamia o bolesnej rzeczywistości. Wstrząsająca historia kobiety, która była wykorzystywana, gwałcona i bita, a wszystko dlatego, że źle ulokowała swoje uczucia.
Verri Linia koment
Ocena: 4, Na półkach: Czytam,2015,
BlueRose Linia koment
Przeczytane:2014-02-05, Ocena: 2, Na półkach: Przeczytałem,2014,
lindi Linia koment
Przeczytane:2014-01-09, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Przeczytane 2013 rok,
Magnolis Linia koment
Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,