Trudny mężczyzna

Dwudziestokilkuletnie Olga pracuje w portalu Magia Życia, w którym zajmuje się pisaniem horoskopów oraz interpretacją cudzych snów. Jednak nie jest to coś, czym dziewczyna chciałaby zajmować się do końca życia. Jej największą pasją zawsze było pisanie. Olga już od pięciu lat jest w związku z Adamem, który zdobywa coraz to większą sławę jako pisarz. Dziewczyna w sekrecie przed nim czasami pisze własne teksty, jednak nigdy nie zdobyła się na odwagę, aby się do tego przyznać. Choć ich związek może wydawać się z boku szczęśliwy, to jednak Olga zaczyna sobie uświadamiać, że w jej życiu czegoś jednak brakuje... ,,- [...] łatwo wpaść w wir, a potem trudno się z niego wydostać." Dziewczyna nigdy nie podejrzewała, że jeden wieczór może zmienić całe jej życie. Kobieta wybiera się na imprezę do swoich przyjaciół: Rafała oraz Majki. To właśnie wtedy na jej drodze stanął niezwykle przystojny oraz tajemniczy Radek, który zajmuje się projektowaniem ogrodów. Mężczyzna już od pierwszej chwili zaintrygował Olgę oraz sprawił, że dziewczyna nie jest w stanie przestać o nim myśleć. Tymczasem jej związek z Adamem napotyka coraz to trudniejsze przeszkody, których główna przyczyną jest rozwijająca się kariera mężczyzny. Jednak kiedy Olga poznaje pewną prawdę, to nagle wszystko w co wcześniej wierzyła, okazało się jednym, wielkim kłamstwem ... ,,- [...] Prawdziwa miłość zawsze pojawia się nie w porę." W jednej chwili wszystko wywraca się do góry nogami i to nie tylko w życiu Olgi, ale również jej przyjaciół. Dziewczyna zaczyna nabierać coraz to więcej wątpliwości, a pojawienie się w jej życiu Radka dodatkowo komplikuje całą sprawę. Pomiędzy Olgą a mężczyzną zaczyna nawiązywać się coraz to głębsza relacja, od której nie ma już żadnej ucieczki. Czy dziewczyna będzie w stanie wybrać pomiędzy stabilnym i rozsądnym związkiem z Adamem, a niezwykle pociągającym oraz tajemniczym Radkiem? Czy dziewczyna uda się w końcu odnaleźć szczęście? ,, [...] w niektórych związkach zdrada jest jak puzzel, bez którego nie można dokończyć układanki." Spodziewałam się po tej książce jakiegoś lekkiego romansu, a otrzymałam niezwykle intrygującą historię z naprawdę wyjątkowymi bohaterami, którzy dosłownie skradli moje serce. Już dawno nie przywiązałam się aż tak bardzo do postaci, jak właśnie w tej książce. Przygody Olgi oraz jej przyjaciół naprawdę zapadają w pamięć i niejednokrotnie wywołują uśmiech na twarzy. Akcja nie pędzi w zawrotnym tempie, co w tym przypadku w ogóle mi nie przeszkadzało. Bardzo podobało mi się natomiast to, że książka jest trochę obszerniejsza, dzięki czemu nie musiałam się tak szybko żegnać z bohaterami. W książce poruszonych jest wiele ważnych tematów, takich jak zdrada, poszukiwanie siebie oraz otrzymywanie drugiej szansy. Trochę się obawiałam, że w tej pozycji może być jakiś irytujący trójkąt miłosny, ale ku mojemu ogromnemu szczęściu czegoś takiego nie było. Co za ulga! Czasami główna bohaterka irytowała mnie swoją naiwnością, ale i tak nic nie przebije mojego numeru jeden w najbardziej wkurzającej bohaterce, jaką jest Allie z Wybranych. Podsumowując, ,,Trudny mężczyzna" okazał się niezwykle ciekawą książką pełną niezwykle oryginalnych bohaterów. Jak najbardziej polecam! :))

Informacje dodatkowe o Trudny mężczyzna:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2015-09-09
Dodał/a opinię: addictedtobooks

Zobacz opinie o książce Trudny mężczyzna

Kup książkę Trudny mężczyzna