Ukojone serce. Podróż kobiety do pełni zaufania

5.8
Wydawnictwo: KOINONIA
Data wydania: 2016-03-14
ISBN: 978-83-64489-18-1
Dodał/a książkę:czytam
Linda Dillow
Recenzja - Ukojone serce. Podróż kobiety do pełni zaufania

Odkryj tajemnicę radości i wewnętrznego pokoju.

Większość z nas warunkuje swoje poczucie zadowolenia okolicznościami, uzależnia je od własnych uczuć czy też uczuć innych ludzi. Jednak prawdziwe zadowolenie jest niezależne od warunków, w jakich się znajdujemy. Jest stanem serca, a nie stanem rzeczy. Przyjmij zaproszenie autorki do wspólnej podróży, która pomoże ci zrozumieć, czym jest prawdziwe szczęście, i doświadczyć zmiany w patrzeniu na otaczający świat, ludzi czy nawet siebie samą, a także rolę, którą przyszło ci spełniać. Dostrzeżesz, jak zamartwianie się, niepokoje i skupianie się na niewłaściwych rzeczach odciągają cię od doświadczania pełnej radości w sercu. Gdy odkryjesz już tajemnicę zadowolenia, twoje serce i umysł wypełni niezwykły pokój. Ujrzysz Boga w nowy sposób i doświadczysz obecności Tego, który jest Błogosławionym Władcą, Królem królów i Panem panów.

Linda Dillow jest autorką wielu książek, takich jak "Twórcza partnerka", "Jaką żoną jestem" czy "Intymne sprawy" (z Lorraine Pintus). Jest popularnym mówcą na konferencjach dla kobiet w różnych częściach świata. Wraz z mężem, Jodym, mieszka w Monument, w stanie Kolorado, USA. Mają czworo dzieci i dziesięcioro wnucząt.

Recenzja
madak Linia koment
Przeczytane:2016-03-22, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2016 roku,Poradniki,

Bardzo często myślimy, że w dzisiejszych czasach niezwykle trudno być zadowolonym. Oczywiście, bywają momenty, gdy jesteśmy zadowoleni, jednak najczęściej są one chwilowe – jak zaskoczenie z przyjazdu dawno niewidzianego przyjaciela czy też śmiech z trafionego żartu. Mimo dostatku i dostępu do wszystkiego, co materialne, wciąż w naszym życiu brakuje spełnienia. Wiedzą o tym przede wszystkim kobiety, które zawsze znajdą wymówkę bądź argument, by być niezadowolonymi. Do takich właśnie zwyczajnych kobiet, niespokojnych, poszukujących bądź zagubionych kieruje swoje słowa Linda Dillow w książce Ukojone serce

ledenica plusminus Linia koment
lektura obowiązkowa..