OPIS CZYTELNIKA:

ISBN: 978-83-7574-116-2
Dodał/a książkę:Gyero-Saski
Dodał/a opinię:Natalia Dulińska
Recenzja - Upiór Południa. Pamięć Umarłych
Kossakowska jak zawsze w formie. Mam wrażenie, że jakiej kultury by nie wzięła na warsztat, z każdą sobie poradzi.
Tym razem autorka zabiera nas na Dziki Zachód. Klimat zdecydowanie jak z Westernu - jest szeryf, jest poszukiwany przestępca, są też skorumpowani przedstawiciele władzy. Kossakowska wplata w to wszytko umiejętnie wątek fantastyczny, choć tym razem wahałabym się, czy więcej czerpie on z klasycznej fantasy, czy raczej z horroru. Mniejsza o to. Całość czyta się bardzo szybko i z przyjemnością.
Recenzja
Gyero-Saski Linia koment
Na półkach:

Według popkultury duchy uwielbiają mówić. Trudno zliczyć wszystkie filmy i książki obracające ten temat, jednak pewnym jest, że znaczna część horrorów bazuje na takim właśnie pomyśle wyjściowym. Opowiadają w najróżniejszy sposób: przesuwając przedmioty, ukazują się w lustrach bądź na zdjęciach, skrzypią drzwiami, opętują, a także ranią i zabijają żywych. Stają się szczególnie niebezpieczne, gdy zginęły zamordowane, a ich sprawca nie został ujęty

vaapu plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-07-13, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem, 52 książki 2016,Mam,Wyzwanie - fantastyka 2016,
Kirjanna Linia koment
Przeczytane:2015-11-03, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,
Nostrid Linia koment
Przeczytane:2015-10-27, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,
andr Linia koment
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja