Włosi. Życie to teatr

Kategoria: Podróżnicze
Dodał/a książkę:elibri
Dodał/a opinię:CicheBaBum
Recenzja - Włosi. Życie to teatr
Książka napisana z miłością do Włoch. Byłam we Włoszech i... niestety ja się nie zakochałam. Autor delikatnie opisuje to co jest prawdą niewygodną dla niego i narodu włoskiego.
Czytając książkę na pewno można poczuć atmosferę słonecznej Italii. Autor poświęcił wiele starań, aby książka była wyczerpująca, przyjemna dla polskiego czytelnika. Podobają mi się też fotografie w niej umieszczone.
Polecam chętnym poznania Włochów i Włoszech.
Życie to teatr- to klucz zrozumienia książki i Włochów ;-). Bardzo trafiony tytuł książki!
CicheBaBum plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-05-29, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,
Polecam chętnym poznania Włochów i Włoszech.
Olena plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-11-18, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,26 książek -2014,
Troszkę się zawiodłam, uważam, że jest trochę przekoloryzowań i posilania się stereotypem, ale były też plusy, choćby w postaci historii Włoch w tzw. pigułce i wyjaśnienie związanego z nią poczucia odrębności poszczególnych regionów kraju. Można.
dallea Linia koment