OPIS CZYTELNIKA:

ISBN: 978-83-61199-18-2
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Dodał/a opinię:Ignis
Recenzja - Wstęp do psychoanalizy
Myślałam, że będzie cięższa do przeczytania, ale została spisana w formie wykładów, więc to dość przystępna forma.
Analiza marzeń sennych w sporej części wydaje się mocno naciągana, ale później w rozdziale z nerwicą natręctw jest to przełożone na tłumaczenie pochodzenia chorób i zaczyna wyglądać całkiem sensownie.
Nawet jeżeli to tłumaczenie nie jest do końca trafne, wygląda, że pacjentom wystarczyło. W ten, czy inny sposób psychoanaliza wygrywa ;)
Ignis plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-04-05, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,26 książek 2016,
allergicto plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-01-08, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,Mam,
Bardzo ciężko się czyta..
Przeczytałam jako studentka psychologii, by mieć bazę do dalszej nauki. Uważam,że lektura powinna być obowiązkowa na tym kierunku studiów.
IzaaK Linia koment
Cień jabłoni