Wyspy

Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony
Dodał/a książkę:RyanKam
Dodał/a opinię:Kamil Kartasiński
Recenzja - Wyspy
Fauna fascynuję człowieka od wielu setek lat. Odkrywanie i badanie świata zwierząt pozawala dosłownie się w nim zakochać oraz zadziwić. Niniejszy tom prezentuje zwierzęta, które raczej nie należą do futrzaków, które tak często są pokazywane w sieci oraz mediach. Tym razem mamy przed sobą ptaki, ryby oraz żółwie. Książka z racji czasu swojego powstania, może co prawda zawierać już mocno przestrzale informacje, ale również pokazuje na jakim poziomie była nauka 20 lat temu. Motywuje ona również po lekturze, do własnych poszukiwań i drążenia tematu, który w publikacji na tamte czasy był nierozwiązany lub mało znany. Pisząc krótko, encyklopedia świata zwierząt potrafi tak wciągnąć jak ruchome piaski pustyni.
RyanKam plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-05-01, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,Mam,