OPIS CZYTELNIKA:

Zakochaj się w życiu! Podręcznik dużych i małych kroków dla poszukującej duszy

Ocena ( 1 osoba )
6.0
Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2005-03-17
Kategoria: Psychologia
Dodał/a książkę:Jedrulek
Dodał/a opinię:intres16
Recenzja - Zakochaj się w życiu! Podręcznik dużych i małych kroków dla poszukującej duszy
Genialna książka, zawarte w niej są niesamowite porady na każde zmartwienie. Uczy jak żyć, jak kochać, jak dawać z siebie wszystko. Mimo nawiązania do religii nie potępia żadnej z nich i nie wywyższa innej, uczy w ten sposób odnajdywania własnej drogi życiowej. Ta książka ma w sobie wszystko czego potrzeba by stanąć na nogi i rzeczywiście pokochać życie.
intres16 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-02-10, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,biblioteczka domowa,różności,Wyzwanie - poradniki 2016,
Okładka - Zakochaj się w życiu! Podręcznik dużych i małych kroków dla poszukującej duszy Nigdy nie jesteś sama
Renata Adwent
Okładka - Zakochaj się w życiu! Podręcznik dużych i małych kroków dla poszukującej duszy Fatalna Lista
Siobhan Vivian
Okładka - Zakochaj się w życiu! Podręcznik dużych i małych kroków dla poszukującej duszy Pod presją
Michelle Falkoff
Okładka - Zakochaj się w życiu! Podręcznik dużych i małych kroków dla poszukującej duszy P.S. I Like You
Kasie West
Okładka - Zakochaj się w życiu! Podręcznik dużych i małych kroków dla poszukującej duszy Sama się prosiła
Louise O'Neill
Cień jabłoni