Okładka książki - Zakochaj się w życiu! Podręcznik dużych i małych kroków dla poszukującej duszy

Zakochaj się w życiu! Podręcznik dużych i małych kroków dla poszukującej duszy

Wydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2005-03-17
Kategoria: Psychologia
Dodał/a opinię: intres16

Genialna książka, zawarte w niej są niesamowite porady na każde zmartwienie. Uczy jak żyć, jak kochać, jak dawać z siebie wszystko. Mimo nawiązania do religii nie potępia żadnej z nich i nie wywyższa innej, uczy w ten sposób odnajdywania własnej drogi życiowej. Ta książka ma w sobie wszystko czego potrzeba by stanąć na nogi i rzeczywiście pokochać życie.

Kup książkę

Bądź aniołem swojego życia!
Ewa Foley0
Okładka ksiązki - Bądź aniołem swojego życia!

"Bądź aniołem swojego życia" - inspirujące połączenie humorystycznej metafory na życie, wspaniałych pomysłów i praktycznych rozwiązań - pokazuje jak uporządkować...