Zanim będzie za późno

Autorka podejmuje w swojej powieści temat agresji werbalnej i psychicznej. Nastoletnia dziewczyna Callie, wraz ze swoimi przyjaciółkami ze szkoły, początkowo sama prowokowała sytuacje, w których dochodziło do aktów przemocy na terenie szkoły. Karta z czasem odwraca się i to ona staje się ofiarą zastraszania i prześladowania ze strony uczennic. Psychika Cellie nie może sobie poradzić z ciągłymi upokorzeniami. Czuje, że ktoś skrada jej tożsamość. Kłamstwa rozpowszechniane na jej temat zmieniają całe życie w piekło. Dziewczyna na własnej skórze doświadcza, jak to jest, kiedy wszyscy działają przeciwko niej. Zdaje sobie sprawę, że nikt nie zasługuje na takie traktowanie, ale czy nie jest już za późno...? Sytuacje prowadzą do dramatycznych wydarzeń. Wątek o historii rodziców Callie, który pojawia się w fabule powieści jest równie ciekawy. Nastolatkę wychowuje Rebecca, która jest jej prawnym opiekunem. Kobieta jest najlepszą przyjaciółką matki Callie. Czy przeszłość rodziców Callie miała jakikolwiek wpływ na wydarzenia w życiu młodej dziewczyny? Co takiego stało się, że to Rebecca zajmuje się nastolatką? Odsyłam do powieści. Polecam thriller psychologiczny Lauren Frankel. Ciekawość wzbudza i mroczny klimat. Czytając książkę wyczuwa się wewnętrzne napięcie, które towarzyszy przez całą akcję.

Informacje dodatkowe o Zanim będzie za późno:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2015-10-29
ISBN: 978-83-8069-152-0
Dodał/a opinię: Iwona Donek

Zobacz opinie o książce Zanim będzie za późno

Kup książkę Zanim będzie za późno

Forget Me Not
Julie Soto