Okładka - Zapach żółtych róż

ISBN: 978-83-238-6572-8
Dodał/a książkę:Sabinka
Dodał/a opinię:alicja Marciniszyn-Sobolewska
Recenzja - Zapach żółtych róż
Super książka o dawnej miłości i o tym jak można zacząć wszystko od nowa Polecam
Recenzja
Sabinka Linia koment
Przeczytane:2011-03-26, Na półkach: Przeczytałem,

Po bardzo udanej ostatniej powieści Sherryl Woods "Smak marzeń" z przyjemnością sięgnęłam po dalsze losy rodziny O'Brien. Miło wrócić do znanego już miasteczka Chesapeake Shores, jeszcze milej spotkać jest osoby, które po części się już poznało, ich losy, rodziny, tajemnice czy tez historie. Po tym jak Sherryl Woods doprowadziła do szczęśliwego zakończenia pięknej, aczkolwiek trudnej miłości Abby i Trace Rileya, postanowiła nam, czytelnikom, przedstawić zaplątane i zarazem trudne życie innej z sióstr O'Brien - Bree

alams plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-03-31, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,przeczytam 52 książki,
izabela81 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-03-09, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem, 52 książki - 2015,
Autorka pokazuje nam, jak ważne są rodzinne więzi, które tym bardziej są mocniejsze w tych najgorszych życiowych chwilach. To książka o spełnianiu marzeń i przeznaczeniu. Urzekło mnie małe nadmorskie miasteczko, gdzie wszyscy się znają i w którym panuje niesamowita ciepła atmosfera. Teraz pozostaje mi jeszcze przeczytać "Smak marzeń". Czytam tę sagę nie po kolei, ale nie ma większego wpływu na treść.
chabrowacczyteln plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-04-12, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014 ,Wyzwanie- powieści obyczajowe 2014,
Nigdy nie miałam wcześniej okazji czytać książek tej autorki. Napisała ona już ponad 100 powieści. Swoich bohaterów umieszcza najczęściej w małych miasteczkach. Książka ta to kolejny tom ,,Kronik Portowych". Nie wiedziałam o tym wcześniej, ale zupełnie mi to nie przeszkodziło.
Bree O'Brien podejmuje dramatyczny krok. Zrywa z obecnym mężczyzną, rzuca karierę literacką i ucieka do małego, rodzinnego miasteczka Chesapeake Shores. Ku jej zdziwieniu od razu napotyka byłego chłopaka, który jest tym faktem wyjątkowo niezadowolony.
Muszę przyznać, że odkryłam autorkę niezwykle podobną do Debbie Macomber, tylko ta nie ma pewnego minusa, który wielu osobom nie odpowiada. Tutaj też historia toczy się w małym miasteczku, gdzie wszyscy się znają i próbują sobie wspólnie pomagać. Jest niezwykle ciepła i klimatyczna. Kipią w niej emocje, bohaterowie są prawdziwi, nie czuć w nich sztuczności. Mają uczucia takie jak my i podobne do nas problemy.
Historia jest wciągająca, szybko się ją czyta. Autorka potrafi zaciekawić czytelnika, chociaż książka jest lekka i momentami przewidywalna. Tutaj tylko autorka skupia się na kilku osobach, nie jest ich tak dużo jak w książkach Macomber. Nie ma tego nagromadzenia wątków. Okładka za każdym razem w tej serii przedstawia dłonie. Podoba mi się to.
dayna15 Linia koment
Przeczytane:2015-06-22, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,z_Przeczytałam przed 2013,
patsi Linia koment
Przeczytane:2014-04-27, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,czytam regularnie w 2014 roku,