Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko

Kategoria: Psychologia
Dodał/a książkę:elibri
Dodał/a opinię:nunachopin
Recenzja - Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko
Świetna książka o wychowaniu dziecka, napisana z perspektywy neurologii. Fantastycznie wyjaśnia procesy zachodzące w dziecięcych mózgach w trudnych momentach, które owocują irracjonalnymi zachowaniami maluchów. Rozdziały przeplatane są tekstami i rysunkami, które mają pomóc dzieciom w zrozumieniu tego, co dzieje się w ich główkach. Jedna z najrozsądniejszych książek o wychowaniu, jakie czytałam. Bez demagogii i dopasowywania świata do swoich teorii. Polecam.
nunachopin plusminus Linia koment
iwona-w Linia koment
Okładka - Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko Dawaj czasy!. Czyli wyzwolenie po sowiecku
Stanisław M. Jankowski
Okładka - Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko Lektor
Bernhard Schlink
Okładka - Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko Tylko kochanka
Hanna Cygler
Okładka - Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko Odpowiedź
Barbara Pease
Okładka - Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko Mourinho. Pogłębiona anatomia zwycięzcy
Patrick Barclay