Okładka książki - Zintegrowany mózg - zintegrowane dziecko

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a opinię: nunachopin

Świetna książka o wychowaniu dziecka, napisana z perspektywy neurologii. Fantastycznie wyjaśnia procesy zachodzące w dziecięcych mózgach w trudnych momentach, które owocują irracjonalnymi zachowaniami maluchów. Rozdziały przeplatane są tekstami i rysunkami, które mają pomóc dzieciom w zrozumieniu tego, co dzieje się w ich główkach. Jedna z najrozsądniejszych książek o wychowaniu, jakie czytałam. Bez demagogii i dopasowywania świata do swoich teorii. Polecam.