Okładka książki - Zwiadowcy. Bitwa o Skandię

Język oryginału:
Tłumaczenie: Stanisław Kroszczyński
Ilustracje:
Dodał/a opinię: Sylwia Wytrwał

Jestem pod ogromnym wrażeniem talentu autora; tak wykreować bohaterów, żeby kochało się ich całym sercem, tak fenomenalnie zobrazować całą bitwę, tak wpleść wielką dawkę humoru i równie wielką - wzruszeń. Tak się cieszę, że znalazłam tę serię! Boję się tylko coraz bardziej, że coś może się stać moim ulubionym postaciom. Brr! Aż strach! Za bardzo się z nimi zżyłam!

Avatar użytkownika - Styrana
Styrana
Przeczytane:2017-01-26, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2017, Ulubione,
Jak narazie wszystkie części serii na tym samym poziomie. Czyli bardzo dobrym. Coraz bardziej żałuję, że tak późno się wzięłam za książki Flanagana, który pisze niezwykle lekko i przyjemnie. Idealne dla młodego czytelnika, nadadzą się również dla starszego, który ma nadzieję na chwilowy powrót do dzieciństwa.
Avatar użytkownika - Cartercon
Cartercon
Przeczytane:2016-03-24, Ocena: 6, Przeczytałem,
Kolejna opowieść mocno trzymająca czytelnika w napięciu. Autor pokazał, że z jego książkami nie da się nudzić. Wciąga i zasysa. :) Polecam! Nie idzie się oderwać.
Avatar użytkownika - Vilsa
Vilsa
Przeczytane:2016-08-18, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki 2016, Mam,
Avatar użytkownika - roksana85
roksana85
Przeczytane:2015-11-18, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
"Bitwa o Skandię" jest już czwartą częścią serii Zwiadowcy autorstwa Johna Flanagana.Tak samo jak poprzednie tomy ten też wciąga i nie pozwala spać ,gdyż jest się ciekawym co będzie dalej =D.Moim zdaniem,księga 4 to najlepsza część z całej serii.W książce są momenty na ,których można uronić parę łez.Również okładka jest bardzo piękna.
Avatar użytkownika - KittyAilla
KittyAilla
Przeczytane:2015-04-26, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki w ciągu roku,
Jestem zachwycona całą serią. No i uwielbiam Skandian ^^ A Will po raz pierwszy może się wykazać jako dowódca.
Z chęcią i podekscytowaniem czytam kojelne części tej wspanialej serii. A Bitwa o Skandię jest jedną z najlepszych cześci. Uwielbiam czytać o przygotowniach do bvitwy jak i o samej bitwie. W tej części to znalazłem. Niestety w Zwiadowcach przebieg bitew jest mniej opisywany niż przygotowanie to nie żałuję. Wspaniale czytać jak dwa nie nawidzące się kreje łączą się sojuszem by zniszczyć wspólnego wroga! Pasuje tu przysłowie: "Wróg mojego Wroga jest moim Przyjacielem". Will wyrósł na wspaniałego zwaidowcę co już widać w tej książce a w następnych będzie jeszcze bardziej doswiadczony.
Avatar użytkownika - Cookiss
Cookiss
Ocena: 6, Czytam,
Świetne! Bez dwóch zdań. Wspaniała przygodówka połączona z fantasy, świetni bohaterzy i doskonała fabuła!
Avatar użytkownika - kkiinnaa
kkiinnaa
Przeczytane:, Ocena: 6,
Bardzo fajne seria :)
Avatar użytkownika - glaadys
glaadys
Przeczytane:2014-01-13, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2014,
Czwarty tom ,,Zwiadowców" wciągnął mnie bez reszty, jak dla mnie najlepszy z dotychczasowych. John Flanagan idealnie opisuje fragmenty bitew, wojen czy walk, za co prawdę mówiąc podziwiam tą serię. Jednak tak samo jak po ,,Ziemi skutej lodem" czuję pewien niedosyt w postaci ,,braku Gilana" - miałam nadzieję, że przynajmniej się pojawi albo będzie w nim wzmianka w ostatnich stronach *wybaczcie, ale nie chcę spolerować!*. Na szczęście jestem zaspokojona w docinkach i sposobie bycia Halta i mam nadzieję, że nie zostanie nigdy zbyty w żadnej z części - bo bez niego już sobie ,,Zwiadowców" nie wyobrażam.
Góra Skorpiona
John Flanagan0
Okładka ksiązki - Góra Skorpiona

Piaty tom cyklu „Drużyna”. Hal, jego towarzysze z Drużyny i Gilian uwolnili dwudziestu Aralueńczyków sprzedanych jako niewolnicy. Po powrocie...

Zwiadowcy. Wczesne lata. Bitwa na Wrzosowiskach
John Flanagan0
Okładka ksiązki - Zwiadowcy. Wczesne lata. Bitwa na Wrzosowiskach

Pozbawiony tytułu barona Morgarath uciekł z Zamku Gorlan, by uniknąć kary za zdradę stanu. W Araluenie zapanował względny pokój. Jednakże ukrywający...

Top 5 książek
Złodziejka książek