Okładka - Zwycięstwo orłów

Zwycięstwo orłów

5.0
Wydawnictwo: brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 978-83-7510-362-5
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Dodał/a opinię:Katarzyna Piotrowska
Recenzja - Zwycięstwo orłów
Zaskoczyła mnie szybkość akcji w powieści. Błyskawicznie przenosimy się z miejsca na miejsce w Anglii. Można przeczytać zarówno o bitwach morskich jak i lądowych. Sam miałam wrażenie że faktycznie wpadłam w wir wojny. A także doskonale jest przedstawiony motyw zdrady oraz posunięć wewnątrz rządu oraz wojska.
roksana85 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-11-05, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,Wyzwanie Initium - fantastyka,
danutka plusminus Linia koment
Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,z_52 książki 2013,
Przyszedł ten moment, którego angielscy politycy się obawiali: Napoleon rozpoczął inwazję na Brytanię, zajmując nie tylko wybrzeże, ale i Londyn. Król wraz z wojskiem wykonali taktyczny odwrót do Szkocji, by tam zebrać siły i przegrupować się przed walną bitwą. Temeraire organizuje smoki z terenów rozpłodowych w samodzielną grupę działającą niezależnie od wojsk angielskich, a wkrótce razem z Laurence'em, warunkowo dopuszczeni do działań wojennych, gnębią oddziały wroga skutecznie, choć niehonorowo.
(Ocena: 5/6)

Więcej tutaj: http://www.granice.pl/recenzja,smok-jego-krolewskiej-mosci,8512.