Bliźnięta z lodu

Dałam taką mocną czwóreczkę. Książka ukazuje traumę rodziców o stracie jednej z córek bliźniaczki. Sarah i Angus przenoszą się na wyspę Torran by ukoić cierpienie po stracie córki i zacząć wszystko od nowa. Nie są pewni która córka tak naprawdę przeżyła. Zaczyna się ona dziwnie zachowywać widzieć ducha swojej zmarłej siostry co dzieje się z dziewczynką? Siedmiolatka próbuje poradzić sobie z tym ze stratą sióstr z którą stanowiły jedność, zostaje odrzucona także przez dzieci w szkole gdyż rozmawia ze zmarłą siostrą. Zarówno Sarah jak i Angus mają bardzo dużo tajemnic przed sobą. Obwiniają się nawzajem o śmierć dziecka. I zastanawiają się co tak naprawdę się wtedy stało gdy dziewczynka spadła. Okazuje się że matka pośrednio przyczyniła się do śmierci córki to ją zabija. Thriller ukazujący różne stadia psychologiczne zachowań bliźniaczek, i tego co może się stać gdy nagle jedna z nich umrze.Czy chce przejąć cechy osobowości tej drugiej, czy następuje rozmycie tożsamości. Kto tak naprawdę ponosi winę za to co dzieje się z żyjącym dzieckiem.Do czego doprowadzi prawda?

Informacje dodatkowe o Bliźnięta z lodu:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2015-08-26
Dodał/a opinię: emilla2421

Zobacz opinie o książce Bliźnięta z lodu

Kup książkę Bliźnięta z lodu