Wyznanie mordercy cz.1
opowiadania >świeżym powietrzem, emocje rozsadzały mnie od środka, niesamowita euforia prawie blokowała całą moją zdolność myślenia.


Pozwoliłem, aby wewnętrzny instynkt przejął kontrolę nad moim ciałem. Zbliżyłem się do samochodu i wyjąłem z niego chłopaka, który wydawał mi się lżejszy od Reny. Nieraz myślałem o tym, żeby ją zabić, ale skutecznie się powstrzymywałem, była obecnie jedynym moim sojusznikiem. Chociaż gdyby dowiedziała się, co jest moim sekretnym hobby, to od razu spakowałaby torby, uciekła ode mnie i wyjechała na koniec świata. Na jej szczęście lub nieszczęście, zależy, z której strony na to patrzeć, nie potrafiła mnie przejrzeć, zresztą o nic nie pytała, była zapatrzona we mnie jak w obrazek.


Wszedłem do drewnianego domku i zamknąłem drzwi na klucz, tak na wszelki wypadek, aby nikt nie próbował mi przeszkodzić. Położyłem chłopaka na metalowym stole, który kiedyś wyrzucono z kostnicy, a ja go sobie przygarnąłem. Nie marnował się, nadal był użyteczny, a u mnie dostał zupełnie nowe życie. Ulepszyłem go, lekko montując w nim skórzane pasy, służące do unieruchomienia ofiary. Rozebrałem młodego złodziejaszka. Na szczęście nie miał żadnych znamion, znaków szczególnych ani tatuaży. Postanowiłem utrudnić późniejszą identyfikację. Zaczynałem bać się własnych myśli. Przypiąłem chłopca do stołu i postanowiłem poczekać, aż się obudzi. Otworzyłem jedną z szafek i wyjąłem z niej obcęgi, a później paczkę bekonowych chipsów. Okazało się, że wciąż są zdatne do spożycia, więc je otworzyłem i jadłem, patrząc na moją ofiarę.


Chłopak był bardzo chudy, a twarz miał bardziej kobiecą niż męską. Włosy miał koloru brązowego, usta pełne, a na policzkach i brodzie można było zauważyć pierwszy zarost. Nie wiedziałem jakiego koloru są jego oczy, ponieważ w tym momencie były zamknięte, zresztą nie miało to dla mnie większego znaczenia.


W tej chwili chłopak się obudził i zaczął krzyczeć, gdy nie rozpoznał miejsca, w którym się znajduje. Zabawa miała się właśnie zacząć...- [1] [2] [3] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów