OGRODNICZKA seks(ekscesy)maszyna kapielowa .Od 18 lat
opowiadania >

Ogrodniczka ujęła w swoją dłoń , dłoń Panicza , na której już się pojawiały pierwsze oznaki starczych plam ,tak dodające swoistej powagi fantazyjnemu kawalerowi i szybkim mocnym szarpnięciem postawiła Go na nogi. Ruszyli jak przystało na łyżwiarzy w tanecznym i rytmicznym tempie moderato ku miejscu kąpieli. Chińczyk odetchnął z spokojem.Kandydat właściwie mógł iść z zamkniętymi oczami - bezdotykowo , Panna bowiem pozostawiała za sobą zapach podniecenia i kobiecej namiętności. On zaś jak przystało na napalonego samca alfa nieco naćpanego i przytłumionego chipsami wiedział jak podążać.


Mimo to dla pewności Panna szeptała – chodź , chodź …..mój Adamusie , Andreusie.


Minęli mały krużganek , po drodze Ogrodniczka zerknęła na mobila który leżał na stole w pokoju kuchennym , ale od razu przypomniała sobie , że pozostawiła go w stanie hibernacji.


- oj . ja nieprzytomna dziewuszynka , ha ha – pomyślała uśmiechając się do siebie.


Wejście do komnaty kąpielowej pokonali w try miga i podążyli ku maszynie myjącej , umieszczonej i zamontowanej naprzeciwko drzwi.


Wszystko było przygotowane , Panna zadbała o to w najmniejszym szczególe, nawet na półeczce pod lustrem postawiła świeżutki kubeczek z szczoteczką do szorowania uzębienia dla kandydata a także nowiusieńkie strzyżałki w razie gdyby ostra siwizna zaczęła pokrywać mu żuchwę , podnossowość i boki twarzoczaszki.


Na wieszaczku wisiały pachnące malinami wysuszyczanki bawełniane z ręcznie haftowanymi buraczkami pastewnymi.


Maszyna myjąca była w sam raz na dwie osoby , zamykana przezroczystą szybką. Na górze znajdowało się siteczko z którego za chwilę miała się sączyć ciepła woda , nagrzana promieniami tutejszego słoneczka .


Poniżej znajdował się regulator ciśnienia , którym Ogrodniczka pragnęła zadozować odpowiednią ilość Dynów , albowiem w tej jednostce podawano tam wartość ciśnienia.


- rozbierz Mnie Adamusie – urzekającym głosem nakazała Kniaziowi.


Ten ujął jej sukienkę i bez zbędnych ceregieli ściągnął ją przez jej głowę nieco szarpiąc warkoczyki. Ogrodniczka poczuwszy lekki ból od razu jednym pociągnięciem zlikwidowała węzeł. A jej włosy rozpierzchły się aż do ramion.


Na Pannie pozostała jedynie bioderkowa , między udkowa wąska czerwona wstążeczka.


Randkowiec nr 3 zrzucił z siebie odzienie i jak Siła Wyższa ( czy jak by ją nie nazwać ) przed pół wieczem go stworzyła stanął nagi przed Ogrodniczką. Stał On i jego niezbędna dla Ogrodniczki dość solidna część anatomiczna.


Panna nie mogła się napatrzyć , co prawda widziała już podobne zjawisko ,ale tyle czasu minęło…


On zaś zapatrzył się na jej nie całkowitą jeszcze nagość , choć wiedział , że doprowadzenie Ogrodniczki do istoty naturyzmu to kwestia jego zwinnych dłoni i minimalnego czasu.


Jeszcze przed wejściem pod maszynę myjącą rozpoczął swój godowy taniec.


Swym ciałem dotknął ciała Ogrodniczki, sapał przy tym i wzdychał a z ust sączyła się podniecająca pianka . Jego ręce rozpoczęły maraton po najtajniejszych miejscach schadzkowej partnerki ,Ona zaś była w ekstazie.


Nagle coś stuknęło. Ktoś zapukał do drzwi domku za lasem. Oboje zamarli kładąc paluszki wzajemnie na swoje nabrzmiałe usta. Zapadła cisza.


- kto to może być , pomyślała Ogrodniczka - przecież perfekcyjnie zorganizowałam konsultacje.


Napięcie im . a właściwie mu opadło.


Po chwili stukot umilkł , ktoś odszedł.


- e, tam – szepnęła Ogrodniczka i mocno przyciągnęło do siebie Kniazia .A on wrócił momentalnie do swojej sztywnej postawy sprzed kilku chwil.


Rozpoczęli wzajemne badanie powłok skórnych .


Maszyna kąpielowa oczekiwała cierpliwie ich wejścia.

- [1] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów