Słodki sponsoring
opowiadania >może spędzić wieczór z tak interesującą i ciekawą kobietą. Zapłacił horrendalną sumę za jeden pocałunek, lecz wcale tego nie żałował.


Spotykali się coraz częściej. Na poranny spacer z psami po parku, popołudniowy seans w kinie, zakupy, posiłki… Dorota zaczęła w pewnym momencie zastanawiać się, co jest z nią nie w porządku. Dlaczego ten facet tak się ociąga? Może naprawdę mnie lubi? Nie żartuj sobie – zganiła się w duchu.


Zauroczony mężczyzna zdecydował się postawić wszystko na jedną kartę. Zaprosił swoją wybrankę na weekendowy wyjazd w Alpy. Zgodziła się bez wahania. W ciągu dwóch dni przeżyli niesamowitą przygodę. Kochali się, przytulali, całowali, poznawali swoje ciała i dusze. Bastian dzięki swojemu uporowi i delikatności zdołał obudzić w Dorocie czułość oraz nieodpartą potrzebę bliskości. Był pierwszym, który nie tylko z przyjemnością ją rozbierał, ale również ubierał.


Wystarczyła odrobina dobroci, by raz na zawsze skruszyć lód otaczający serce kobiety, która dawno temu zwątpiła w ludzi i magię uczuć.Swoje życie możemy zmienić w dowolnie wybranym momencie, a nawet zszargane resztki godności uda się odbudować na nowo. Wystarczy znaleźć siłę, by przezwyciężyć przeciwności, a przede wszystkim strach przed nieznanym, innym, lepszym jutrem… Bez białych kopert…- [1] [2] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
Hardy Linia koment
Dodany:2014-10-28 19:52:41, Ocena: 4.0
Historie, jak historie. Opowiadanie przypomina mi moralizatorską pogadankę. Ale to tylko moja opinia. Natomiast widzę wiele błędów. Zaproponowałbym poprawę pisowni i lekkie zmiany (które wyłapałem): - Zasada "nie angażować się" - niekoniecznym - Akceptują jego wady i zalety, nie zadając zbędnych pytań ani nie szukając niepotrzebnych odpowiedzi. - Jak można na co dzień - w podwarszawskiej wsi - z czarno-białego - (zamiast: by złapać swój amerykański sen) by urzeczywistnić swój... - (zapis dialogów. zamiast: ...i się ubieram. – Zapytała) i się ubieram – zapytała (podobnie w pozostałym zapisie dialogów) - otworzył drzwi - nieważne. Szwankuje również interpunkcja. Dobrze jednak przed wysłaniem przeczytać uważnie tekst raz i drugi. Pzdr.
niewnikaj Linia koment
Dodany:2016-03-12 15:54:16, Ocena: 4.0
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów