Upiór w operze- ROZDZIAŁ 2
opowiadania >ROZDZIAŁ 2
Zbliżała się 23:00. Pan Trefleou rozłożył dziewczynie śpiwór na scenie.
- Jesteś pewna, że chcesz zostać?
Laura pokiwała twierdząco głową, a stróż głośno westchnął.
- Weź koc, robi się chłodno. Masz jeszcze godzinę... Ech... Wiesz, gdzie mnie znaleźć.
- Wiem, dziękuję.
- Czy wy, młodzi, nie macie innych zabaw niż ganianie za duchami?
W odpowiedzi starzec otrzymał promienny uśmiech dziewczyny, więc odszedł kiwając głową z dezaprobatą. Dziewczyna nie czuła się już tak pewnie. Rozejrzała się wkoło.Panowała idealna cisza. Nagle dziewczyna wpadła na pomysł.
- Hmmm... Skoro już tu jestem, muszę jakoś zapełnić czas... A nic nie robi tego lepiej od muzyki!
Na jej twarzy pojawił się uśmiech i błysk w oku. Dziewczyna odsunęła śpiwór w róg sceny i usiadła przy pianinie, otworzyła klapę i położyła palce na ukochanych klawiszach. Nic nie sprawiało jej większej przyjemności. Odziedziczyła to po ojcu, który był wspaniałym muzykiem. Laura zagrała Think of me z Upiora w Operze. Gdy odeszła od instrumentu miała wrażenie, ze gra on nadal, bez niczyjej pomocy. Zaczynała coraz wyraźniej widzieć to, co siedziało w jej głowie. W kanale pojawiła się orkiestra, a na widowni publiczność. W loży dyrektorskiej zasiedli André i Firmin. Zamiast swojego ubrania miała na sobie suknię Elizy, która pojawiła się w filmie. Dziewczyna wcielała się w swoje ulubione postaci żeńskie oraz męskie ze swoich ulubionych musicali: Minę i Draculę (Dracula), Sarę Schagal, Alfreda i von Krolocków (Taniec Wampirów), Romea i Julię (Romeo i Julia), Doktora Jekylla i Lucy (Jekyll & Hyde) i oczywiście Christine i Upiora (Upiór w Operze). Laura miała bardzo szeroką skalę głosu, więc bez problemu mogła zaśpiewać delikatne i wysokie głosy kobiet oraz niskie i mocne głosy mężczyzn. W całym budynku brzmiała muzyka. Z każdą nową piosenką, pojawiały się nowe stroje i dekoracje. Jednym z jej ulubionych wykonań było Na orbicie serc z Tańca Wampirów. Ta piosenka pasowała wręcz idealnie. Wyobraźnia szalała. Dziewczyna widziała hrabiego von Krolocka razem z nią na scenie. Niemal czuła jego dotyk. Sama nie wiedziała czy to sen czy jawa. Czyżby wyobraźnia mogła płatać aż takie figle?
Po wykonaniu finałowej piosenki z Upiora była w szoku. Wszystko takie realistyczne. Dopiero po chwili uświadomiła sobie, co się wydarzyło.
- Czy ja właśnie pocałowałam Butlera jako Upiora? Wciąż czuję smak jego ust zmieszany ze smakiem jego łez. Wyobraźnio, kocham cię!
Kilka piosenek później na scenie pojawił się Borchert, a Laura zasiadła na miejscu w pierwszym rzędzie. Thomas przewijał się jeszcze kilka razy w ciągu tej godziny, w przerywnikach tego wspaniałego widowiska, które stworzyła sobie dziewczyna.
Zbliżała się północ. Na scenie znów pojawił się Borchert z piosenką Sweet Transvestite. Był niezwykle seksowny i zachowywał się bardzo wyzywająco. Ten facet wręcz emanował seksem. Ech... I te jego kocie ruchy.... Thomas miał na sobie czarną koszulę, w której dwa górne guziki były odpięte. Dzięki temu dziewczyna widziała wspaniały tors mężczyzny.
- Niech ta noc nie kończy się nigdy- pomyślała.
W pewnym momencie Borchert podszedł do Laury.
So come up to the lab and see what's on the slab
I see you shiver with antici...
Mężczyzna kiwnął na dziewczynę, żeby ta dokończyła. Laura pokiwała głową na znak, że nie zna tekstu. Thomas pochylił się nad nią i wyszeptał jej właściwe słowo.
- Pation- powtórzyła zmysłowo.
Borchert ucałował jej dłoń.
- Oh baby. Say that again. Just one more time. For me.
- Pation.
- Yeah baby! You've got it!
Gdy zakończył popisy, poprowadził dziewczynę na scenę. Stanął naprzeciwko niej bardzo blisko, objął ją w pasie i przyciągnął do siebie. Przez cały czas patrzył Laurze głęboko w oczy. Byli tak blisko siebie. Dziewczyna wyczuwała każdy jego mięsień dotykający jej brzucha. Gdy Thomas przycisnął ją do swojego podbrzusza, aż jęknęła. Choć mężczyzna był tylko wytworem jej wyobraźni, wszystkie fizyczne reakcje miał całkiem realne. Chwycił jej dłonie. Jedną poprowadził na swoje ramię, a drugą uniósł i zamknął we własnej dłoni. W tle grała muzyka z Der letzte Tanz (Elisabeth). Laura dopiero teraz zauważyła, że Borchert ma lekki zarost. Wyglądał z nim bardzo seksownie. Mężczyzna zaczął śpiewać ciepłym barytonem, tak niskim, że czasami aż mruczał. Para zaczęła tańczyć. To była magiczna chwila. Laura marzyła, żeby czas się zatrzymał. Podczas ostatnich nut piosenki Thomas odchylił dziewczynę do tyłu. Jego usta przesuwały się po delikatnej szyi, aż zetknęły się z jej ustami. Jego zarost przyjemnie drażnił wrażliwą skórę Laury. Całował ją czule ale zarazem głęboko. Nagle, w całym budynku rozległo się pierwsze uderzenie zegara zwiastujące północ. Borchert momentalnie zniknął. Laura, utraciwszy podporę, upadła na scenę.


- [1] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
ajrin Linia koment
Dodany:2011-01-14 17:54:13, Ocena: 6.0
a ta część mnie rozbawiła

Ocenił/a na: 6
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów