Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
Pilar Linia koment
Dodany:2012-09-21 20:23:05, Ocena:
Co to się porobiło? Ta część jest gorsza.. Dialogi mają błędy. Powtórzę raz jeszcze. Kiedy narrator dopowiada, nie stawiamy kropki po zakończonym zdaniu dialogowym. Z lewej strony myślniki oddzielamy spacją Z prawej strony dajemy spację z dwóch stron. Ponadto dialogi, mimo,z ę z dopowiedzeniami są jakieś takie, jakby na siłę. Jakby były tu wciśnięte na siłę, aby tylko była dłuższa treść.

Ocenił/a na: 5
Pilar Linia koment
Dodany:2012-09-21 20:23:38, Ocena:
Oczywiście miało być "że"* zamiast tego, co wyszło:)
aurora16 Linia koment
Dodany:2012-09-21 23:57:44, Ocena:
Możliwe, że są błędy, przyznaje się bez bicia. Jeśli mówisz, że ta część jest gorsza trochę, przykro mi. Jednakże chyba muzy mnie zawiodły, bo pisałam późno w nocy. Pomysł miałam, widać nie wyszedł. Jednak czasem trzeba zwolnić akcję by pomyśleć nad następną. Zawsze miło słucham rad, jeszcze milej uwag. Postaram się to przemyśleć i poprawić, jednak nie oczekuj cudów. Życzę miłej lektury dalszych części. Pozdro :)
Pilar Linia koment
Dodany:2012-09-22 15:46:22, Ocena:
Nie chodzi o zwolnienie akcji, ale tak, jak pisałam wcześniej o to, że czuję, jakby dialogi były dosłownie wepchnięte na siłę.Akcja owszem ma prawo zwolnić, by stworzyć napięcie. Aha, skoro mam cudów nie oczekiwać, więc mam rozumieć, ze błędy też nie będą poprawiane? Daj mi proszę znać, czy mam na nie Ci zwracać uwagę, czy sama je bierzesz pod uwagę:)
aurora16 Linia koment
Dodany:2012-09-28 16:52:20, Ocena:
Ne lubię poprawiać błędow w umieszczonych już tekstach, jednak staram się ich nie popełniać w następnych częściach. Nie oznacz to, że ignoruję wasze opinie. Cieszę się, że są ludzie z talentem do tak dokładnego czytania, ja niestety tego nie potrafię. Zawsze najważniejsza dla mnie była treść i przekaz w niej zawarty. Pozdrowienia :)
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów