Bałagan damsko-meski: Dzien z zycia Porzuconej/nego - poradnik
opowiadania >tym jak minal dzien i jak bardzo szef was dzis zirytowal? Kto pobiegl do apteki jak dobadla Cie grypa? Jestes z tym sam/sama, moze pora to zmienic, odciac sie od przeszlosci gruba kreska i zacząć zyc, a nie wegetowac. Tu nie powinny powstawac grupy placzac modlacych sie o bylych, ktorzy gardza waszymi uczuciami. Tu powinniscie przekrzykiwac sie mowiac o milosci, ktora was dotyka kazdego dnia i wreszcie czujecie ten dotyk. Tu powinna byc radosc, a nie bol i cierpienie, ktore WY sami sobie fundujecie. Mnie nie stac by bylo na taka rozrzutnosc. Badzmy odpowiedzialni Kochani. Odpowiedzialnosc to w duzej mierze troska o nas samych i naszych bliskich. Badzmy odpowiedzialni za swoje zycie, nie placzmy, ze ktos odszedl, nie chce, nie zna nas, a bylo tak pieknie i piosenka od nowa dudni w obolalej glowie. Kazdy zna pewnie historie czlowieka,kt modlil sie do Boga by wygrac na loterii.Co Bog mu powiedzial? Kup los Modlicie sie o powroty, ok, pomodlcie sie tez za was samych, byscie ujrzeli swiatlo w tym mroku, by demon odszedl a Wy zapanujecie nad swoim zyciem, a nie tkwicie w tym co bylo.


Mamy takie zycie, na jakie pracujemy kazdego dnia.Mamy wolna wole i z niej korzystamy,dlatego pora uszanowac decyzje drugiej osoby,nawet jesli jest zgoła odmienna od naszej.Nikogo nie zmusimy by nas kochal, tak jak nikt nie zmusi nas bysmy przy nim trwali wbrew naszej woli.
- [1] [2] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
moonraavi Linia koment
Dodany:2013-12-28 20:12:59, Ocena: 6.0
dech mi zaparło. Po prostu 6. cóz, ludzie po stracie są jak fale, rozsną potężne by znów się rozpaść. Ale i tak każdy dązy do brzego - tam jest ciepplej, raźniej i przyjemniej, tam jest miejsce gdzie ukojenie znajduje serce :)

Ocenił/a na: 6
martatrzasi Linia koment
Dodany:2013-12-29 15:36:58, Ocena: 6.0
Bardzo dziekuje za komantarz :) Pozdrawiam serdecznie :)
Wik Linia koment
Dodany:2013-12-30 14:02:55, Ocena: 6.0
Za poruszony temat i próbę zmotywowania ludzi do działania - 6! :)
Wik Linia koment
Dodany:2013-12-30 14:03:04, Ocena: 6.0
Ocena, no tak!

Ocenił/a na: 6
martatrzasi Linia koment
Dodany:2013-12-30 17:53:34, Ocena: 6.0
:) oby pomogło! :)
ansu Linia koment
Dodany:2013-12-30 23:31:19, Ocena: 6.0
Cudowne słowa ukojenia a także motywacji, które powinny służyć jako wyznacznik dalszego życia … po porzuceniu. Gdybym kiedyś wierzyła w siebie i znała swoje miejsce na ziemi- moje życie potoczyło by się inaczej... dzisiaj byłabym innym człowiekiem. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło i mimo rożnych przeciwności losu, udało mi się zawalczyć o siebie... Jestem z siebie dumna, choć żałuję, że musiały minąć lata, aby zdławić ból, który tkwił we mnie po rozstaniu... i zawładnął moim światem tak mocno, że nie potrafiłam z nikim stworzyć związku, a czasami odbierał mi nadzieję na normalne życie. Czytając ten poradnik, wróciły wspomnienia... ale co istotne świadomość siebie i tego co tu i teraz.... Pamiętajcie nie rezygnujcie z siebie zbyt łatwo a czasami zbyt pochopnie tylko dlatego, że ktoś nas zostawił, opuścił... zawiódł . Niech ten tekst będzie dla wszystkich porzuconych jak recepta na lepsze jutro.... :)

Ocenił/a na: 6
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów