Fizyka na mecie
opowiadania >czarna dziura oraz wielka kałuża rozlanego browara. Pod głową Basia Sobas miała radosławowy sweter. Krzysiu S rozeznał to wszystko bez problemu, bo oświetlał ten pejzaż włączony dość głośno telewizor. MTV Classic, rzecz w chacie Radosława jasna. Leciało Myslovitz. Krzysiu S jak wiadomo ich nie znosił, wyciągnął więc pilota z ręki Basi Sobas, która dzierżyła go całkiem mocno przez sen. Nawet nie drgnęła, spała dalej z rozchylonymi ustami, zupełnie jakby siebie widział. Coś w tym było... Na 4Fun TV polecieli Gunsi, więc podgłosił, budząc przy okazji całe towarzycho. Radosław wypruł z łóżka w paniorze.


- Co się dzieje? Co jest grane? - zarzuciło gołąbeczkiem konkretnie, nie utrzymały zesztywniałe spaniem nogi i runął na dywan nieopodal Basi Sobas. Ale Basię Sobas waliłoby w tej chwili, gdyby nawet dostał krwotoku tętniczego. Patrzyła tylko w Krzysia S jak w utęsknione lustro.


- A mówiłem ci, głupia że wrócę!


- Luzik, stary, a gdzie byś się miał tam szwendać po komisariatach?


- To se co łyknijmy, suszy mnie kurna strasznie, te, głupi wstawaj! – obydwoje zaczęli poklepywać nietomnego jeszcze Radosława.


- Co, kuuurna - wybełkotał Radosław padając na wznak na dywan.


- Nic z niego nie będzie - zadecydowała Basia Sobas.
„To był mój pierwszy raz! Nie żaden drugi raz! To był raz pierwszy, najważniejszy!”- rozległo się z Viva Polska około południa.


Basia Sobas poczuła straszliwy napór na pęcherz i pozataczała się do kibla. Radosław leżał tam gdzie wczoraj zasnął, tzn. na dywanie. A ona naga, jak ją Pan Bóg (lekkomyślnie) stworzył, dziarsko i dumnie wypinała chudą pierś do przodu, przemykając w stronę łazienki. I już po chwili walczyła z deską, wpierw ją podnosząc, a potem opuszczając. Sikając poczuła, że ją strasznie boli łeb. Pomyślała, że obudzi Radosława, by zrobił jakąś herbatkę i coś do żarcia... Niestety myślenie o produktach spożywczych nie było dobrym pomysłem, musiała skorzystać znowu z kiblowych usług... Oj, źle jej było. Umyła zęby swoją własną szczoteczką (nówka - zakupiona wczoraj przez Radosława w całodobowcu). Uciekło jej zupełnie to, że tam byli... Zmusiła się do prysznica połączonego z przykrym obowiązkiem ogolenia nóg, pach i ud... Masakra być kobietą. Basia Sobas przejrzała się w lustrze.


- Ale na ryju nie trza się golić - ucieszyła się, następnie z przyzwyczajenia spryskała się dezodorantem Radosława pod pachami... O kurde jak zaszczypało!


Ogarnęło ją straszne osłabienie, chyżo pomknęła odpoczywać do łóżeczka. Wtuliła się w plecy Krzysia S i zasnęła... Krzysia S zbudziło straszliwe parcie na pęcherz. Nago, jak go Pan Bóg stworzył pozataczał się w stronę łazienki... itd.


I tak se do południa pospały wykończone gołąbeczki. Zbudził ich dopiero Radosław gadający przez telefon i popijający herbatkę z dużego kubala.


- No wątroba i nerka stary! - zakończył z fantazją i spojrzał na dwie pary wyłupiastych oczu wyzierających ciekawie spod kołdry.


- Ustawiłem się na 1

Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów