Miłość idealna jest genialna!
opowiadania >Istotą miłości jest spojżenie, które zsyła uczucie na kochanków. We wspólnym śnie zażywają przyjemności, błąkają się razem trzymając za ręce. Splatając je wyrażają zaangażowanie w swoje uczucie, bliskość i ciepło przepływające przez ich palce. Po rozłące może biec im się chce gdy widzą siebie. Ronią łzy radości i szczęścia jakie ich spotkało. Niczym wilki rozrywające swą ofiarę rzucają się na siebie i dynamicznie lecz intymnie muskają się ustami. To im pomaga, uzdrawia z samootnościw jakiej mogli o sobie tylko myśleć i wspominć piękne chwile spędzone razem. Teraz znów są ze sobą i cieszą się jak małe dzieci.


Dzieci- pieczęć miłości kochanków.


Leżą obok siebie. Na stoliku stoi szampan- pusty. Trunek bogów został spożyty wedle zaistniałej konieczności, stosownej do sytuacji. Aby miłość została przypieczętowana musi dojść do stosunku dwojga kochających się ludzi, dojżałych emocjonalnie, bo czy dzieci mają warunki i chęci by wychowywać wspólne dziecko?! Brzydkie kaczątko, które zostanie odrzucone.


Leżą obok i delikatnie nawzajem się pieszczą. Dotykają opuszkami palców intymnych partii swego ciała, przeżywają moment rozkoszy. Patrzą sobie prosto w oczy niczym w zwierciadło i co widzą? Twarze znajome. Luźna amosfera. Wszystko idzie w dobrą stronę. Lustro a w lustrze odbicie, druga połowa i jedno serce zataczające wielki krąg ufności. Płonące światło silnej woli ale również nadziei..., że łańcuchy więzi pozostaną nierozerwalne na wieki.


Piękna aura zostaje przerwana rzeczywistościa. Obudziłeś się, żyjesz na jawie a to był tylko doskonały sen.


Miłego  dnia :)


- [1] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
Ann_Die Linia koment
Dodany:2010-05-21 17:24:59, Ocena: 4.0
Błędy ortograficzne i parę literówek... Poza tym, całkiem ładny opis sytuacji. Pozdrawiam. ;)
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów