Myślałem, że najbardziej niezrozumiałą rzeczą dla mnie będzie to, co robisz, ale to, co powiedziałaś, jest jednak jeszcze gorsze. (niedokończone)
opowiadania >na rynience podnosowej, która poruszała się równomiernie. Podobnie jak dłoń na moich żebrach, należąca do tej samej osoby. Powierzchnia ust została wessana przez inne usta, a ja uchyliłam oczy. I wtedy zobaczyłam, że te drugie łzawią. Odsunęłam się na milimetry i skonsternowana osuszyłam ciemne cienie, które teraz migotały. Było zdecydowanie zbyt widno, poczułam się dziesięciokrotnie brzydsza.
Kiedy moje palce pojedynczo zagarniały kropelki wzdłuż rzęs, czerwień wargowa bruneta spotkała inną czerwień, na moim nadgarstku. Była tam od niedawna, było zimno, miałam dużo swetrów i prawie o niej zapomniałam. W kontakcie ze śliną, zapiekła delikatnie. Odsunęłam się szybko, ale moja dłoń została zatrzymana. Spodziewał się tego.
- Dlaczego płaczesz? - wyrzuciłam z siebie, językiem wpychając do środka górną jedynkę. Ja nie będę już wyć.
- Chciałem cię pocałować.
Słowa połaskotały mnie po chwilę temu piekącej bruździe. Nie zauważyłam, że to, co teraz robimy, jest lustrzanym odbiciem tego, co robiliśmy wcześniej. Dlaczego się naśladujemy? Dlaczego bierzemy z siebie przykład? Położyłam się gwałtownie na wznak, tracąc z nim jakikolwiek stały kontakt we wszystkich miejscach, gdzie do tej pory się stykaliśmy.
Znowu dotyk na moim nadgarstku, tym razem dłoni, a konkretnie opuszków palców. Chce sunąć wyżej, przeszkadza mu sweter. Zrzucam go, razem z bluzką. Cofamy się kilka godzin… ile czasu mogło minąć? Czuję się, jakbym była z nim całe stulecia, ale to przecież niemożliwe.
Tak czy siak, wracam do początku - jestem w samym biustonoszu. Przy tym odpinam też spodnie. Ktoś wcześniej zdjął moje kozaki. Końcowo, chłodno mi w samej bieliźnie.
Opuszki palców rozdzielają się. A opuszki palców, które należą do tak długich palców, mogą rozdzielić się tak, by objąć cała moją powierzchnię na wysokości pępka, zahaczając o to, co paskudnie pokrywa też boki. Do póki jego usta nie zaczynają wysysać tego obrzydlistwa ze mnie, mam ochotę uciec przed zaczerwienionym spojrzeniem. Zamiast tego, mam zaczerwienioną skórę na wysokości wątroby.


- [1] [2] [3] [4] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów