Odbicie Lustra
opowiadania >tak, właśnie tak. Mój pokój… to znaczy tak mi się wydaję, że to mój pokój pojawiał się w tych snach, wszystkie detale się zgadzały i choćbym chciała nie umiem tego przerwać, mimo strachu to hipnotyzuję… ciągnie ku swej stronie. Z każdą chwilą chce się wiedzieć więcej i więcej…


Z chwili zamyślenia wyrwał mnie głos mojego Towarzysza.


-Wiesz, nie chcę Ci przeszkadzać w Twoim głębokim rozmyślaniu…ale chyba czas wejść do środka – mówiąc to kiwnął w stronę tylnych drzwi restauracji o beznadziejnej nazwie a zarazem nazwisku właścicielki „McKenzee Cafe”.


W chwili tej wiedziałam, że muszę odłożyć rozmyślanie na dalszy plan, ponieważ zaczyna się moja prawdziwa katorga- praca. Och, to nie tak, że nie lubię tu pracować – bo uwielbiam! Serio! Po prostu… zawsze jest tu tyle do roboty, że czasem zapomina się o bożym świecie.
- [1] [2] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
lipowiec1 Linia koment
Dodany:2011-11-09 07:21:29, Ocena: 2.5
Zacząłem czytać i juz po pierwszej linijce mam dosyć. "Kolejne dni zlatują mi tak samo" - co to za zdanie ? Dalej już nie chcę.

Ocenił/a na: 1
RattyAdalan Linia koment
Dodany:2011-11-09 10:32:12, Ocena: 2.5
Szczerze mówiąc, to Pan Lipowiec przesadza. Opowiadanie nie jest złe. Widnieją błędy interpunkcyjne i ortograficzne, sama treść moglaby być bardziej urozmaicona, ale tragicznie nie jest, a nawet nieźle sie zapowiada, jednakże trzeba nad nim nieco popracować. Pan Lipowiec, po prostu poszedł na latwizne, wyladowujac frustrację, nie zadał sobie trudu znalezienia czegoś pozytywnego w tekście, od razu skazując na 1.Każdem trzeba dać szansę i spróbować znaleźć zalążek ukrytego talentu, gdyż każdy z nas pewien posiada, mniej lub bardziej ukryty. Opowiadanie, warto byłoby rozwinąć, sprawić, by było bardziej ciekawe, Nie odkrywać wszystkiego naraz. Pozdrawiam R.A. :)

Ocenił/a na: 4
lipowiec1 Linia koment
Dodany:2011-11-10 12:17:38, Ocena: 2.5
Nie zamierzam dyskutować o swoich ocenach z RattyA. Niechęć Ratty do moich ocen zwłaszcza Jej/Jego wierszy nie jest tutaj tajemnicą. A więc ... opowiadanie moim zdaniem już po pierwszym zdaniu ... nie zachęca do lektury. Życzę Pani Alicji - pomyślności i bardziej starannego "posługiwania" się językiem polskim. Jestem pewien, że jeśli będzie pracować to wielu czytelników z przyjemnością sięgnie do lektury Jej dzieł, a autorce na pewno zależy na szczerych opiniach niż na judaszowych oklaskach. Powodzenia - L1
RattyAdalan Linia koment
Dodany:2011-11-10 18:43:53, Ocena: 2.5
Szczerze, oceny sie dla mnie nie licza, zwłaszcza od Pana, zwykla abstrakcja. Ważne są komentarze i dyskusja z czytelnikiem.
barbara211 Linia koment
Dodany:2011-11-10 19:18:23, Ocena: 2.5
Niestety i mnie troszkę poraził sam początek. Opowiadanie wymaga jeszcze pracy. Owszem liczy się motywacja i fajnie, że Alicja pisze, ale ważne także jak i o czym. Nieładnie kłócić się w komentarzach i na pewno nie jest to ciekawy spór RattyAdalan. Alicjo - będę czekała na "poprawę" tego opowiadania, które zawiera wiele błędów styistycznych, ortograficznych i interpunkcyjnych. Na razie wstrzymuję się od oceny. Pozdrawiam serdecznie - Barbara
RattyAdalan Linia koment
Dodany:2011-11-10 19:23:33, Ocena: 2.5
Ja jedynie wyrażam swoją opinię, do której mam prawo.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów