Pro publico bono
opowiadania >
I nadal zdania nie zmieniłem w jakimkolwiek szczególe: proponuję na dobry początek kontakt pisemny, potem - werbalny, dopiero na samym końcu - seksualny, oczywiście - chodzi mi o zdrową, normalną i silną niewiastę o podobnych zainteresowaniach literackich.

A oto bardzo wymowne zachowanie plemienia katolickiego w moim dumnym kraju: nie potrafią po prostu myśleć, czytać, rysować, pisać i mówić, jednak - okrutnie dokuczać, prowokować i zaczepiać, również - okazywać powszechną wyższość, muszę jeszcze dodać: wymuszać za pośrednictwem zakulisowej presji przeprosiny, uległość i posłuszeństwo, kończąc - rządzić, kontrolować i żądać!

I nie rozumieją mojego słownictwa: widocznie elokwencja, empatia i erudycja dla niektórych jest po prostu całkowicie niedostępna.

Człowieku: zawsze unikaj ludzi stresujących - oni celowo poprzez negatywne emocje próbują wyprowadzić człowieka zdrowego, silnego i normalnego z równowagi psychicznej. Po prostu, jakby inaczej - człowieka!

Zapewniam: potrafię bardzo ładnie poprosić, natomiast w żadnym wypadku - błagać! A więc miłe, drogie, łaskawe, mądre i dobre panie: potrzebuję estetyczne klapki - dbam o pełną swobodę energetycznych stóp, białą, okrągłą i lekką czapkę - posiadam wyjątkowo oryginalny styl bycia osobistego i teczką na przechowywanie własności intelektualnej. W zamian mogę zrobić jakąkolwiek przyjemność, oczywiście - zabójstwo, kradzież i plotki w żadnym wypadku nie wchodzą w rachubę sumienną.

I zawsze należy całkowicie unikać ludzi, którzy poprzez zakulisową presję wymuszają dobrowolne poświęcenie, zainteresowanie i miłość - oni pragną własne błędy, winy i grzechy przerzucić na zdrowego, normalnego i silnego człowieka, potem - rządzić, kontrolować i żądać!

Pochylić? Chyba nad moją męską godnością, dokładnie - sześć razy z poczuciem ogromnej dumy! Wystarczy!?

I bez względu na jakąkolwiek płeć: masturbacja świadczy o naturalnym zdrowiu, akceptacji własnego ciała i wolności osobistej - normalni ludzie po prostu muszą rozładować nadmiar szalejących hormonów w silnym organizmie.

A nawet jeśli kogoś całkowicie ignoruję: posiadam nadal włączony zmysł obserwacyjny, bezwzględną pamięć fotograficzną i klawiaturę logicznego kojarzenia faktów, dodam jeszcze czerwoną lampkę bezpieczeństwa po lewej stronie mózgu - naprawdę nie mam pojęcia skąd we mnie taka ostrożność na otwartym terenie.

Człowieku: bądź wyjątkowo ostrożny - oni naprawdę wszystko zrobią w sposób perfidny, abyś raz na zawsze stracił ciężko zdobyte zaufanie, wiarygodność i szacunek.

I zawsze należy unikać presji ze strony fundamentalnej doktryny kościelnej: pokory wobec życia, tylko - poddać krytycznej ocenie rzeczywistą sytuację społeczną: żarcie, sranie, oglądanie, plotkowanie, spanie i picie!


- [1] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów