Que debemos pasar tiempo juntos. Tom I. Rodział 13 (+18)
opowiadania >- Wystarczy jedno twoje słowo i przestanę - szepnął.


- Chce tego tak samo, jak ty.


Pocałował mnie w odpowiedzi, po czym zaczął mnie tulić i całować coraz bardziej namiętnie. Wędrowałam dłońmi po smukłym ciele Kacpra. Nagle jego dłoń zaczęła rozpinać mój biustonosz. Jego spojrzenie szukało mojego. Zobaczyłam w nich dużo miłości, czułości, a także troski. Pocałowałam go, a on po chwili rozpiął do końca moją bieliznę. Po chwili oboje nie mieliśmy nic na sobie. Nasze dłonie były splecione ze sobą, a usta połączone w długim i namiętnym pocałunku. Pragnęliśmy siebie coraz bardziej. Pocałował mnie namiętnie, a zarazem czule. Potem jeszcze przez parę chwil pieścił mnie, po czym nasze ciała złączyły się w jedno. Kiedy leżeliśmy już przytuleni powiedział.


- Wiesz...


- Wiem - przerwałam mu i wtuliłam się w jego potężne ciało. Przy nim wszystkie moje problemy stawały się małe i zapominałam o wszystkich troskach. Ten mężczyzna działa na mnie wyjątkowo i sama czuję się przy nim szczęśliwa. Nie wiem, jak długo potrwa ten stan. Rano obudziłam się w jego potężnych ramionach. Patrzył na mnie tak ciepłym wzrokiem. Uśmiechnął się do mnie, po czym powiedział.


- Dzień dobry, długo tak na mnie patrzysz?


- Przed chwilą się obudziłem. Nie wiem, co ci teraz powiedzieć. Tak szybko się to wszystko działo. Przepraszam.


- Nie przepraszaj. Oboje tego chcieliśmy.


- Ale powinienem uszanować ciebie, to, co ci się przydarzyło. Co ty teraz o mnie pomyślisz.


- Na pewno nic złego. Spójrz mi w oczy - bezwiednie spełnił moją prośbę. - Jesteś wspaniałym człowiekiem i nie znałam innego, który miałby dla mnie tyle szacunku.


- Umiesz podnieść człowieka na duchu. Ale chyba sama przyznasz, że nie podejrzewałaś, że coś takiego cię spotka?


- To fakt, ale nikt nie wie, co szykuje nam los.


Po chwili wstaliśmy, po czym poszliśmy do jadalni, by spożyć śniadanie. Tego dnia był dla mnie niezwykle miły, jednak unikał kontaktu ze mną. Szukałam jego wzroku podczas wspólnych posiłków, niemniej jednak on wyraźnie mnie unikał. Kolację zjadłam w samotności. Gosposia wyjaśniła mi, że musiał wyjechać do miasta w pilnej, służbowej sprawie. Po posiłku wyszłam na werandę by zaczerpnąć świeżego powietrza. Nagle usłyszałam warkot nadjeżdżającego samochodu. To był on. Przystojny, postawny mężczyzna, który chcąc czy nie zajął miejsce w moim życiu. Podszedł do mnie, przywitał się i już chciał wejść do środka, gdy powiedziałam.


- Dlaczego mnie unikasz?


- Nie robię tego, miałem po prostu dużo spraw do załatwienia.


- Przecież widzę. Unikasz mojego wzroku, towarzystwa.


- Przepraszam. Czuję się po prostu winny. Nie chcę cię skrzywdzić. A działasz na mnie ogromnie i czuję, że jeśli tak dalej będzie, nie będę w stanie się powstrzymać i w końcu mnie znienawidzisz za moją zachłanność.


- Nie czuj się winnym za nic, bo nie ma podstaw ku temu. Czuję podobnie, ale nie chcę cię unikać. Czy możemy spędzić pozostałe dni, jak dobrzy przyjaciele? Nie unikaj mnie.


- Dla ciebie wszystko.


- [1] [2] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
viktoria12 Linia koment
Dodany:2012-05-01 17:10:48, Ocena: 6.0
Mówię i mam. To tylko na Granice.pl. Już zaczynam czytać:):)Dziękuję Autorce bardzo:)
viktoria12 Linia koment
Dodany:2012-05-01 17:17:05, Ocena: 6.0
Bardzo ciekawa akcja. Bohaterka, moim skromnym zdaniem:kochliwa bardzo, w końcu doczeka się... Ale po co uprzedzać? Oczywiście, że szóstka plus wyróżnienie za spełnienie na życzenie prośby o ciąg dalszy:)

Ocenił/a na: 6
Pilar Linia koment
Dodany:2012-05-01 17:21:59, Ocena: 6.0
Dziękuję:) Kolejna część jutro:) Już nasza bohaterka nie będzie zmieniać obiektów uczuć:)
oleczka31 Linia koment
Dodany:2012-05-01 22:32:13, Ocena: 6.0
Szybko ląduje w łóżku. Myślę,że jak wiele dziewczyn, kobiet, zamiast lepiej poznać przyszłego kochanka, już są w nim zakochane...

Ocenił/a na: 6
Pilar Linia koment
Dodany:2012-05-01 22:49:32, Ocena: 6.0
Jest wiele takich kobiet, dziewczyn, nastolatek, które od razu po poznaniu chłopaka kochają, są gotowe na związek, ba co więcej na ślub. Przez, co nawet nauka, praca itp staje się nieważna. Ale są i takie, które szybko się zakochują, ale mają jeszcze swoje aspiracje :)
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów