Que debemos pasar tiempo juntos. Tom I. Rozdział 27
opowiadania >powodem mojego szczęścia. To on sprawiał, że czułam się spełniona. Wiedziałam, że cokolwiek się wydarzy będzie stał przy mnie, jak mur. Niestety było inaczej. Wielka tragedia zniszczyła najpiękniejsze uczucie na ziemi - miłość, nasze wspólne radowanie się sobą. Kiedy człowiek myśli, że wszystko układa się dobrze zawsze może stać się coś, co zmieni ten stan rzeczy. Z nami właśnie tak było. Mimo to ciągle mam go przed oczyma. Pamiętam każdy centymetr jego ciała. Nadal czuję jego smak i zapach. Wieczorami odczuwam ciepło jego ciała. Budząc się słyszę oddech, a kiedy wstaję słyszę ten ciepły, aksamitny, męski głos. Dlaczego tak się stało?! Przecież mogliśmy być tacy szczęśliwi! Nagle zostałam zmuszona nauczyć się żyć od nowa. Wpadłam w wir pracy. Moje życie stało się monotonne. Wszystko toczyło się według pewnego schematu. Żyłam z dnia na dzień. Nic nie sprawiało, że uśmiech pojawił się na mojej twarzy. W hotelu, co jakiś czas pojawiali się nowi turyści. Mieliśmy też stałych lokatorów. Momentami mam wrażenie, jakby wszyscy wokół mnie byli nadzwyczaj szczęśliwi. Może to istna zawiść z mojej strony, ale nie potrafię patrzeć na cudze szczęście, podczas gdy ja sama cierpię. Coraz częściej płaczę. Nie umiem zapomnieć. Rozstałam się z Kacprem już dwa miesiące temu, a nadal pamiętam, co nas łączyło. Nadal nad życie go kocham. Jakiś czas temu, będąc w miasteczku widziałam go z jego byłą. Poczułam wtedy, jakby ktoś wbijał mi w serce ogromny nóż. Nie umiałam dopuścić do siebie myśli, że Kacper związał się w tak krótkim czasie z inną. Nie chciałam dopuścić do siebie wiadomości, że zapomniał o mnie, naszym dziecku i uczuciu, jakie nas łączyło. Czy to mogłoby być prawdą?


- [1] [2] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
viktoria12 Linia koment
Dodany:2012-05-25 15:54:50, Ocena: 6.0
Napisz co myślisz o tym tekście...

Ocenił/a na: 6
EdwardSkwarcan Linia koment
Dodany:2012-05-27 02:50:32, Ocena: 6.0
"Nie umiałam dopuścić do siebie myśli, że Kacper związał się w tak krótkim czasie z inną. Nie chciałam dopuścić do siebie" Myślę, że można - nie docierało do mnie((powtarza się - lub inaczej) i na drugiej stronie jest " na ziemi - miłość, naszą miłość.(pewnie jedną usunąć).Bardzo ciekawy odcinek i te przemyślenia po rozstaniu. Pozdrawiam Edward

Ocenił/a na: 6
Pilar Linia koment
Dodany:2012-05-27 12:12:10, Ocena: 6.0
Edwardzie jesteś nieoceniony. Oczywiście, że te powtórki są do usunięcia:) Już za momencik lecę poprawiać, tylko nadrobię zaległości. Tak. Chciałam pokazać, ze po rozstaniu nie zostaje tylko ból, ale też są myśli. Próba ich poukładania, wyjaśnienia sobie. Cieszę się, ze to zauważyłeś. To znaczy, że czytasz:) Pozdrawiam niedzielnie:)
oleczka31 Linia koment
Dodany:2012-05-28 14:28:47, Ocena: 6.0
Wszystko może być prawdą, ale nie musi! Pozdrawiam Moniczko.

Ocenił/a na: 6
Pilar Linia koment
Dodany:2012-05-28 14:30:24, Ocena: 6.0
Dokładnie Aniu. Już niedługo się wszystko wyjaśni.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów