Rozdział IV
opowiadania >zaczęła się kołysać. Wypięła się, lekki rozkrok rozchylił jej skrywane przed natrętami sekrety, poczuł wilgoć w powietrzu i osadzającą się na jego spodniach lepką maź.
- Czujesz? Znowu zostawisz mnie niezaspokojoną?
Czuł bardzo dobrze. Słodki zapach drażnił nozdrza odbierając resztki przyzwoitości i dumy. Przełknął głośno ślinę a dla niej było to jak znak do zaatakowania.
Pchnęła go na łóżko, opadł sztywny jak kłoda, wykorzystała jego paraliż i wskoczyła na niego przysiadując tuż nad twarzą.
- Całuj mnie teraz! Mocno!

Zaczął robić to natychmiast po jej rozkazie i bardzo łapczywie, zupełnie jak spragniony podróżnik po długiej podróży przez pustynię, który dotarł do źródła wody. Sonia naciskała na niego całym ciałem i pocierała intensywnie miednicą o jego twarz, zabierając mu w ten sposób powietrze. Dusiła go tak samo jak zrobiłoby to łaknienie w chwili słabości, silniejsze od zdrowego rozsądku. Aby żyć, wyrwał się wreszcie z paraliżu i uchwycił ją agresywnie za uda lekko unosząc w górę, ale tylko po to aby zaczerpnąć na krótko powietrze i na powrót przycisnąć jej krocze do swej twarzy. Zaśmiała się głośno, przerwawszy na chwilę równie głośnę jęknięcia i wykręciła tułów do tyłu aby wyszarpać szybko jego penisa ze spodni. Z satysfakcją wypisaną na twarzy wyrwała się z uścisku Konrada i przesiadła się na jego członka. Nabiła się i nachyliła do przodu aby dotknąć partnera nosem o nos i wyszeptać mu prosto w mokre usta:
- Zrób to!
Chwycił ją za pośladki, kiedy wisiała nad nim jak nocna zjawa, martwa kochanka odwiedzającą swego stęsknionego mężczyznę życia, unosząca się kilka centymetrów nad jego leżącym na łóżku ciałem i spoglądająca mu głęboko w oczy niemo wołając: ''chodź ze mną''. Nie posłuchał jej, bo chciał ją zatrzymać przy sobie, na ziemi, więc ciągnął ją trzymając za biodra w dół, ona uciekała w górę, więc mężczyzna odbił się pośladkami od sprężystego łóżka i wbił się w wiszącą nad nim kobietę mocno i głęboko wywołując falę westchnień, jęków i głośnych przekleństw. Zgrzał się i spocił ale nie miał jeszcze dość, dopiero teraz się obudził i nabrał ochoty, nie zmniejszył tempa ale nagle ona wyprostowała się i wcisnęła jego biodra w materac. Oparła dłonie na jego barkach i sama zaczęła pracować biodrami w swoim rytmie i tylko sobie odpowiadającej głębokości. Szybko szczytowała. Zbyt szybko.
Przerwała bez słowa i uniosła się na kolanach, bez cienia wstydu wytarła się między nogami koszulą partnera i zeszła z łóżka. Wciągnęła majtki i stanęła w drzwiach.
- Wpadnij jutro do redakcji. Cześć!
Został sam, leżąc na środku łóżka w nieoświetlonym pokoju. Spojrzał po sobie na zmiętą, wyciągniętą ze spodni, mokrą koszulę, na mokrego i twardego jeszcze penisa i zaczął się zastanawiać co to do jasnej cholery miało być? Kim on jest? Facetem czy psem? Jak ona go traktowała i czemu na to pozwolił?
Wstał i poszedł pod prysznic. Zmył pot i próbował pozbyć się też przygnębiających myśli ale nie dały się przegonić nawet zimną wodą. Wskoczył do łóżka i leżał przez godzinę przewracając się z boku na bok nie zmrużając oczu ani razu. Czuł w powietrzu jeszcze ten słodki zapach kobiety i niedokończonej sprawy. W każdym razie ona skończyła! Chyba, że udawała orgazm? Cholera wie! Facet nie potrafi udawać, widać kiedy jest zadowolony i kiedy ma dość, kobiety zawsze są pełne tajemnic, od tego co jej chodzi po głowie do tego co się dzieje między jej nogami. Kurwa mać, od tego można zwariować! Nerwowo spoglądał co chwila na zegarek i doszedł do smutnego wniosku, że ta ostatnia noc w hotelu nie będzie miła. Na pewno nie uda mu się szybko zasnąć więc wstał, ubrał się zmieniwszy koszulę i wyszedł na korytarz ponownie kierując się do baru. Jadąc samotnie w windzie czuł się jakby wcześniej nikogo tu nie było, jakby poprzednim razem również jechał sam, właściwie cały czas był sam nawet kiedy Sonia wbijała mu paznokcie w klatę a on jej kutasa między nogi. Przecież to nienormalne!
Przekroczył próg baru zupełnie trzeźwy. Spod oświetlonej ściany szkła i alkoholi przywitał go pogodny uśmiech tego samego barmana, trzech muszkieterów nie wyglądało już tak elegancko, nie trzymali się już tak sztywno i wyniośle raczej osuwali się w dół. Dobrze, że nie miał kto tego oglądać bo o tej porze, w środku tygodnia zrobiło się już pusto.
- Nie może pan zasnąć?
- Nie. Za dużo emocji.
- Ostatni drink? Ten który zwali pana z nóg?
- Nie. To już mi nie sprawia przyjemności do picia trzeba mieć nastrój.
- To może coś do jedzenia? Jeżeli trzeba to przyniosą z restauracji, kuchnię mamy czynną całą dobę.
- Nie również dziękuję.
- To może filiżanka zielonej herbaty na ukojenie nerwów? Bardzo dobra przed snem.
Konrad uśmiechnął się jakby usłyszał dokładnie to czego potrzebował. Barman bez dalszych pytań odwrócił się i wstawił wodę, ściągnął porcelanę z półki i otworzył drewniane pudełko ze staranie poukładanymi kolorowymi papierowymi torebeczkami.
- Aromatyzowana owocami cytrusowymi czy czysta?
- Czysta!
Pracownik hotelu postawił przed klientem filiżankę a obok imbryk do którego wrzucił torebkę herbaty. Znieruchomiał spoglądając na szumiący czajnik, który po chwili zaczął parować a następnie głośno bulgotać i u szczytu możliwości temperatury wrzenia wody wyłączył się. Barman sięgnął po naczynie, postawił obok imbryka i podniósł pokrywkę znów nieruchomiejąc spoglądawszy na delikatny obłok pary unoszący się nad gorącym naczyniem.
- Musi trochę ostygnąć. Poniżej 90 stopni Celsjusza.
Wyjaśnił nie spuszczając oka z ulatniającej się w powietrze wody. Minęły długie przyjemne sekundy oczekiwania, w której klient nabierał coraz większej ochoty na łyk napoju. Wreszcie czajnik został uniesiony i gorąca woda wypełniła imbryk z tańczącą w środku torebką suszonych liści gdzieś na azjatyckiej ziemi. Imbryk został przykryty spodeczkiem i Konrad podążył za wzrokiem tymczasowego przyjaciela, który spojrzał na wiszący na ścianie zegar.
- Maksymalnie trzy minuty. Później będzie działać pobudzająco a po pięciu minutach naciągnie goryczą.
Kolejne sekundy odliczał sekundnik na tarczy zegara, zwinny, szczupły i szybki a jednak poruszał się teraz jak zmęczony i im bliżej wyznaczonego czasu zdawał się zwalniać.
- Już.

Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
Pilar Linia koment
Dodany:2012-11-05 14:49:56, Ocena: 6.0
A no tak to jest człowiek się wtrąci, a potem różne galimatiasy wychodzą z tego. Pozdrawiam:)

Ocenił/a na: 6
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów