Niekonwencjonalne ogłoszenie z sieci
opowiadania >A ja tam myślę, że jestem ideałem. Wiecie, coby nie było to prawdziwych ideałów nie ma… ale jestem ja. I dla siebie w każdym calu jestem idealna.


Popatrzcie no tylko na moje piękne włosy spływające delikatnymi falami po plecach, albo na te pełne usta, które sprowadzają myśli niejednego faceta na zły tor. A moje oczy? Niesamowicie niebieskie, porywające każdego swą głębią. Drobniutkie ciałko z krągłościami i pokaźnym biustem, długie jak na mój wzrost nogi oraz olśniewający uśmiech. Czy to nie przypadkiem opis Twojej wymarzonej drugiej połówki? Ja już bym się zakochała! A Ty, drogi chłopcze? Jeśli mnie pragniesz, szepnij tylko słówko, a to wszystko będzie Twoje. Licz się jednak z pakietem pewnych bonusów załączonych do mojej osoby: temperamentem przejawiającym się przy każdej nadarzonej okazji, stertą ubrań i kosmetyków porozwalaną po całym Twoim domu czy nadszarpnięciem miesięcznego budżetu – w końcu facet powinien utrzymywać swoją kobietę.


Mnie to obojętne czy w domu masz syf, czy względny porządek. Nie przeszkadzają mi brudne talerze zalegające w zlewie już jakiś czas. Zawsze możemy przerzucić się na papierowe jednorazówki. A gotowanie? Jeśli chcesz, odgrzeję Ci obiad, ale może lepiej będzie, gdy to Ty coś przygotujesz, bo mój pobyt w kuchni grozi kosztownym remontem. Mogę wyprać Ci ubrania i nakarmić kota, pójdę dla Ciebie do sklepu po piwo i chętnie spędzę Tobą wieczór oglądając mecz. Mój drogi, czy wiesz że istnieją wspaniałe ćwiczenia dla par? Możemy chodzić razem na siłownię – Ty w ramach rekreacyjnych, a ja jako Twoja prywatna mobilizacja. Wyprasuję Ci koszulę, abyś nie musiał za każdym razem biec do swojej mamy i z chęcią doradzę na zakupach.


Kiedy wrócisz wieczorem z pracy, zmęczony i zestresowany, pomogę Ci się zrelaksować. Będziesz mógł leżeć i odpoczywać, napawając się moim wdziękiem. A może najdzie Cię ochota na coś innego? Jestem w stanie zapewnić Ci wszystko to, czego potrzebujesz najbardziej.


To jak, jesteś zainteresowany moją osobą? Cóż, ja Twoją również. Pamiętaj, jeden mail i już jestem Twoja!


Daniele xxxx


- [1] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów