Amelia roz. siudmy
opowiadania >



Jestem sama choć mam dom ludzi , piszę by zabić czas, nude we dwoje. Muszę się czymś pochwalić zdałam prawo jazdy i będę niezależna. Choć uważam , że i tak jest. Mam teraz w głowie tyle emocji tyle myśli. Smutku mimo tej radości ,eh wiem dziwna jestem. Pan x się nie odzywa chyba dobrze , zablokowałam go.Wyjeżdza niebawem nie wiem czy to pretekst ok jego decyzja ,ale poczułam ukucie w sercu takie bolesne ,że zabrakło mi tchu.Nie wiem czy dlatego , że obiecał mi mnie nie opuścić czy dlatego , że pozułam , że trace go poraz drugi.Nie wiem siedze przy kominku z herbatą ze słuchawkami i słucham muzyki ryczeć mi się chce.Dlaczego nie wiem, czuję się jakbym byłam w dole bez wyjścia. Ciemno tylko światło od laptopa i ciemny salon zimny bez serdecznej istoty , i co mi z niego. Już nic nie potrzebuję tego jestem w innym świecie mimo to wszystko ,ale co tam powiem to nie umiem dziś czuć myśleć śnić wegetuję chyba jak w jakimś śnie jakbym chodziła we mgle.


Muzyka jest we mnie dudni jej ton w głowie, kołysze mnie tak przyjemnie .Pan x odejdzie jak ta mgła , choć tak szczerze to wcale go nie było . Był zawsze ale tak daleko. Nie mój , i dobrze nie potrzebuję cię slyszysz? nie potrzebuję!!!! odejdz!!!! zostaw mnie!!! nie kochaj mnie , nie kochaj nie kochaj . Spójrz mi w oczy i obiecaj , że zapomnisz . Zapomnij mi wszystko każde słowo , gest ,dotyk ust. Przeczytaj to i zrób to o co Cię proszę. Nie poproszę byś nie wyjeżdzał. Moge tylko marzyć . O mazurach , pamiętasz? ciekawe czy jeszcze pamiętasz bo ja nigdy nie zapomnę . Nie moge już czytać twoich słów , wiesz co mam na myśli nie złość się wiem , że Cię to boli ,ale ja już nie potrafię, już nie. Boli, zbyt boli . Jeszcze się nie żegnam , jeszcze nas powspominam , ale nie dziś , dziś się snuję we łzach, Cicho by nikt nie usłyszał mych słów.Tylko ty wiesz i oni


- [1] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
Hardy Linia koment
Dodany:2016-01-29 14:05:01, Ocena: Brak oceny
O ludzie! Weź słownik i sprawdź słowo po słowie. Przykro mi, ale tekst roi się od tylu błędów ortograficznych, gramatycznych, interpunkcyjnych, literówek, że nie mogłem skupić się na treści. Rozpocznij od tytułu. Nie mogę go zrozumieć. Domyślam się, że chciałaś napisać: Amelia, rozdz. siódmy.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów