Amelia roz. czwarty
opowiadania >Zapach mandarynek unosi się wpowietrzu, racuchy skwierczą na patelni, kawa z mlekiem i cukrem mmm, od tamtej wizyty mineło pare tygodni a ja wciąż nie wiem co robić. Popijam kawę i myślę jak szybko biegnie czas. Agata nie odzywa się od tamtego czasu i tak milczymy obie. Nie wiem co myślę o tym , nic nie myślę , przecież u mnie to coś innego zupełnie, przecież ja nie czuje nic i nic, tak no bo jak przez telefon? To nic , że go znam już tyle lat to nic to nic.Och kawa stygnie a ja nadal nie wiem co myśleć. Pan x odzywa się i czasem mysle , że to normalne przeciez prosiłam go żeby mnie nie opuszczał kurcze i on mnie posłuchał teraz czemu nie wtedy kurcze ,


Każdy dzień taki sam śniadanie obiad ewentualna kolacji obowiazki przy małym czas z mężem jeśli nie jest czymś zajety . Noc, siedzę przy kominku z herbatą i laptopem i prubóje coś stworzyć wylać z siebie żal nic mi się nie klei czekajcie musze iść po koc bo mi zimno w nogi ogień przygasa,... jestem na czym skąnczyłam? aha , że nic mi sie nie klei , włąśnie nawet wene mam ubogą chyba posiedzę tak, może nawet popłacze sobie i posłucham muzyki i odpłynę w inny wymiar , jestem gdzieś tam gdzie bym chciała być na plaży w letni dzień gdzie , słońce świeci tak cudwonie otula całe ciało a czas nie istnieje tylka ja i cudowny dzień słodki i gorący od ciszy.


Och cicho mi dziś. Słyszę jak ogień płonie, znowu mi ciepło choć nie tak jak bym chciała, Popisałam pomarzyłam idę spać.


- [1] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów