Zakazana Prawda
opowiadania >naszym jest siła i podstęp. W sprawach polityki zwycięża tylko siła, zwłaszcza, jeśli ukryta jest poza zaletami, niezbędnymi mężów stanu. Gwałt powinien być zasada, podstęp zaś i obłudą - przepisami dla rządów, które nie chcą złożyć korony u stóp przedstawicieli, jakiej nowej potęgi. Jest to zło, stanowiące jedyny środek osiągnięcia celu, w którym jest dobro narodu żydowskiego. Toteż nie powinniśmy się cofać przed korupcja pieniężną, oszustwem i zdrada, o ile ma to dopomóc do osiągnięcia celu naszego. W polityce należy umieć brać bez wahania własność cudza, Jeżeli przy jej pomocy zdobędziemy uległość i władzę.


TERROR
Państwo nasze krocząc droga podboju ma prawo zastąpienia okropności wojny przez mniej dostrzegalne, ale więcej celowe egzekucje, przy których pomocy należy podtrzymywać terror, usposabiający do ślepego posłuszeństwa. Sprawiedliwa, lecz nieubłagana surowość stanowi najwyższy czynnik siły dla państwa; nie tylko dla zysku, lecz również w imię obowiązku, dla zwycięstwa przyszłego, musimy być wierni programowi gwałtu i obłudy. Zasada zrealizowania jest o tyle silna, o ile środki, których używa. Dlatego tez nie tyle przy pomocy samych środków ile dzięki doktrynie bezwzględności osiągniemy triumf i oddamy wszystkie rządy we władanie pańszczyźniane naszego „Nadrząd”. Wystarczy by wiedziano, że jesteśmy nieubłagani, a ustana zaraz wypadki nieposłuszeństwa.


(INDECT, PEKA, PLiD, BioChip, terror Rządowy – 11 września, Pakistan, Perl Harbor…)


(http://www.eioba.pl/a/2tkp/uwaga-nowy-dowod-osobisty-pozbawi-nas-praw-do-wolnosci ,http://dydymus.nowyekran.pl/post/13048,indect-totalna-inwigilacja-faktem-polska-krajem-pilotazowym )


WOLNOŚĆ - RÓWNOŚĆ - BRATERSTWO
Było to jeszcze w czasach starożytnych, kiedy po raz pierwszy rzuciliśmy narodowi wyrazy: „wolność, równość, braterstwo", wyrazy od tej chwili tyle razy powtórzone przez papugi bezmyślnie, które że wszystkich stron zleciały się na te przynętę. Wraz z nią uniosły dobrobyt świata, istotna wolność jednostki, tak chroniona dawniej od ucisku tłumu.
Rozumiani rzekomo, inteligentni goje nie wyczuli abstrakcyjności wyrazów wypowiedzianych, nie zauważyli sprzeczności w ich treści i stosunku do siebie, nie spostrzegli, że w naturze nie ma również i nie może istnieć wolność, że natura sama ustaliła nierówność rozumów, charakterów i zdolności, jak również i podległości prawom swoim. Nie zrozumieli, że tłum to potęga ślepa, że parweniusze, wybrani spośród tłumu do objęcia rządów, w dziedzinie polityki sa również ślepi jak tłum, że człowiek nawet ograniczony, lecz świadomy jej tajników, może rządzić, niewtajemniczony zaś nawet geniusz nie jest w stanie zrozumieć nic z polityki.


ZASADY rządu DYNASTYCZNEGO
Wszystkiego powyższego goje nie wzięli pod uwagę, a tymczasem na tym opierały się rządy dynastyczne: ojciec wtajemniczał syna w bieg spraw politycznych, lecz w ten sposób, by nikt prócz członków dynastii nie znal tego biegu i nie mógł zdradzić jego tajników narodowi rządzącemu. Z czasem zapominano o istotnej treści dynastycznego przekazywania rzeczywistej sytuacji spraw politycznych, co dopomogło do prowadzenia sprawy naszej.


(Oto wasz naród wybrany, błękitna krew, patriotyzm polityczny, elity i hierarchia…)


ZNIESIENIE PRZYWILEJÓW ARYSTOKRACJI GOJÓW
Wyrazy : „wolność, równość, braterstwo „ , głoszone przez agentów ślepych, ściągały do szeregów naszych z całego świata legiony, które z zapałem niosły nasze sztandary. A tymczasem wyrazy te były to czerwie, toczące pomyślność gojów, niszczące wszędzie pokój, spokojność, solidarność, burzące wszelkie podstawy ich państw. Zobaczycie następnie, ze to sprowadziło triumf nasz: dało nam miedzy innymi możność zdobycia najważniejszego atutu- zniesienia przywilejów, innymi słowy, samej istoty arystokracji gojów, która była jedyna osłona narodów i krajów przeciwko nam.


NOWA ARYSTOKRACJA
Na gruzach arystokracji rządowej umieściliśmy na czele wszystkiego arystokracje pieniężna z pośród inteligencji naszej. Jako cenzus dla tej nowej arystokracji nowej ustanowiliśmy bogactwo, zależne od nas, oraz naukę, szerzona przez Mędrców naszych.


(http://dydymus.nowyekran.pl/post/17252,bilderberg-2011-pelna-lista-uczestnikow )


WYRACHOWANIA PSYCHOLOGICZNE
Triumf nasz stal się tym łatwiejszy, że w stosunkach z ludźmi, niezbędnymi dla nas, oddziaływaliśmy zawsze na najczulsze struny ludzkiego jestestwa, na chciwość, na wieczyste niezaspokojone potrzeby materialne. Każda z wymienionych słabości ludzkich, wzięta oddzielnie, zdolna jest zabić wszelka inicjatywę oddając wole ludzi do dyspozycji nabywcy ich działalności.


(http://www.eioba.pl/a/2zjy/psychologia-czyli-falszywa-magia-niedomowien )


ABSTRAKCJA WOLNOŚĆI
Abstrakcja wolności dala możność przekonania tłumu, że rząd jest niczym innym, jak tylko administratorem z ramienia właścicieli kraju, czyli - narodu, oraz że można go zmieniacz jak zniszczone rękawiczki.


(http://dydymus.nowyekran.pl/post/18720,fikcja-polskiego-przebudzenia )


MOZNOŚĆ ZMIANY PRZEDSTAWICIELI NARODU
Możność zmiany przedstawicieli narodu oddala ich do dyspozycji naszej i niejako naszemu przeznaczeniu.

PROTOKÓL No. 2


WOJNA EKONOMICZNA, JAKO PODSTAWA PRZEWAGI ŻYDOWSKIEJ

Jest rzeczą dla nas niezbędną, by wojny nie przynosiły korzyści terytorialnych, bowiem przyniosłoby to wojnę na grunt ekonomiczny, a w tej dziedzinie narody w pomocy naszej dostrzegają potęgę naszej przewagi, taki zaś stan rzeczy odda obydwie strony do dyspozycji naszej agentury międzynarodowej posiadającej miliony oczu, dla których żadne granice nie istnieją. Wówczas nasze prawa międzynarodowe zniweczą właściwe prawa narodowe i będą rządziły narodami w ten sam sposób, w jaki prawo cywilne zarządza stosunkami wzajemnymi poddanych danego państwa.


(http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/pomocna_dlo_imfu,p944285975 ,http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/bankierzy_przyczyna,p1668805125 )


ADMINISTRACJA NA POKAZ I „RADCY TAJNI”
Administratorzy wybierani przez nas z pośród tłumu w zależności od ich zdolności niewolniczych, nie będą osobami przygotowanymi do rządzenia, dlatego też z łatwością staną się w grze naszej pionkami kierowanymi przez uczonych naszych i doradców genialnych, specjalistów kształconych od dzieciństwa w sztuce rządzenia sprawami całego świata. Jak wiadomo specjaliści nasi, ci niezbędni do rządzenia czerpali z naszych planów politycznych, z doświadczenia historii, z badan każdej chwili bieżącej. Goje nie rządzą się wiadomościami praktycznymi, zdobytymi w drodze obiektywnych badan historycznych, lecz rutyna teoretyczna, pozbawiona wszelkiego poglądu praktycznego na jej wyniki. To też nie warto liczyć się z nimi. Niech się cieszą tymczasem, lub niech żyją nadziejami nowych uciech, albo wspomnieniami już przeżytych. Niech dla nich gra role najważniejsza to, co nakazaliśmy im uważać za wskazania nauki (teorii). By osiągnąć cel powyższy, wzbudzamy przy pomocy prasy naszej ślepe zaufanie dla wskazań tych. Inteligencja gojów będzie dumna z posiadanych umiejętności i bez sprawdzenia logicznego zastosuje w praktyce wszystkie zaczerpnięte z nauki wiadomości, zestawione odpowiednio przez agentów naszych w celach kształtowania umysłów w kierunkach dla nas pożytecznych.


(http://www.prisonplanet.pl/polityka/bill_gates_planuje,p352715086 )


POWODZENIE KIERUNKÓW DESTRUKCYJNYCH W NAUCE
Nie myślicie, że twierdzenia nasze, sa bezpodstawne: zwrócicie uwagę na przygotowane przez nas powodzenie darwinizmu, marksizmu i nietscheanizmu. Wpływ demoralizujący tych kierunków powinien być, dla nas przynajmniej, az nadto widoczny.


(http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.prisonplanet.pl%2Fpolityka%2Funesco_droga_do%2Cp1322866635&h=0AQADr4Ki ,http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.prisonplanet.pl%2Fpolityka%2Funesco_droga_do%2Cp1322866635&h=sAQBnwpHg )


ZDOLNOŚĆ PRZYSTOSOWANIA SIĘ W POLITYCE
Musimy liczyc się, że współczesnym biegiem myśli, z

Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów