Drag Queens
opowiadania >kotka,


lecz podaruj bukiet róż.Nasze story to bestseller,


tylko love, i flirt, i drink.


Pocałunków daj mi wiele,


niech się spełni wspólny dream.Dziewczyny porwały publiczność, a pod koniec występu Miłka zdjęła rękawiczkę i rzuciła w stronę widowni. Wróciwszy do garderoby, objęły się we cztery i powiedziały słowa, które znane miały być tylko im. Wystąpiły na dużej scenie i w jakimś sensie osiągnęły swój cel, mogły więc otworzyć małego szampana i zrelaksować się przez chwilę w garderobie. Konkurs dobiegał końca, a komisja jurorskie zajęła się liczeniem głosów. Zaczęto wyczytywać zwycięzców poszczególnych kategorii, przyszła kolej na Debiuty. Dziewczyny ścisnęły kciuki i wzniosły modły. - Panie i Panowie, zwycięzcą kategorii Debiuty został... chwila napięcia... zosta... zostały PINK GIRLS! Wielkie brawa! - Aaaa, to my, udało się! Dziewczyny nie mogły powstrzymać radości, a z oczu popłynęło wzruszenie.


Drag queens wyszły na scenę, widownia rozbrzmiała owacjami. Dziewczyny pomachały do publiczności, podziękowały za wyróżnienie, odebrały kwiaty i złapały za mikrofony, aby zaśpiewać raz jeszcze.Nasze story to bestseller,


tylko love, i flirt, i drink.


Pocałunków daj mi wiele,


niech się spełni wspólny dream.Jeśli czujesz do mnie miętę,


chcę usłyszeć...Wtem przy wejściu na widownię rozległy się krzyki. Szarpanina, ogromny huk i wrzaski. Publiczność zaczęła wstawać z siedzeń, nagle wśród ludzi pojawili się dwaj zamaskowani mężczyźni z karabinami, łamaną polszczyzną wykrzykując imię Czartoryskiej. - Ciajtojyska, psiśliśmy po ciebie! Juź my cię uziądzimy! Bach, bach, padły strzały najpierw w sufit, później w stronę sceny. Ludzie w popłochu zaczęli uciekać, a Pink Girls w obawie przed terrorystami powoli zaczęły wycofywać się ze sceny, niestety chwilę za późno. Jeden z zamachowców wymierzył broń w stronę dziewczyn. Seria wystrzałów i cisza. Jedna z drag queens padła na ziemię. Przeraźliwy krzyk. Miłka Versace została postrzelona, a jej sukienka zalała się czerwienią. Na zamachowców rzucili się ochroniarze. Z ust Miłki wydobył się przeraźliwy, ostatni jęk, po czym wypowiedziała słowa: Non, je ne regrette rien i wyzionęła ducha.


Zamachowcy zostali schwytani i osądzeni, lecz nic nie mogło odwrócić tragicznych wydarzeń. Miłka odeszła z zespołu na zawsze. Niestety dziewczyny nie potrafiły pozbierać się po stracie. Na pogrzebie zgromadziły się tysiące osób, aby po raz ostatni pożegnać Miłkę. W internecie rozgorzała dyskusja na temat Islamu, a na ulice wyszli ludzie, solidaryzując się z ofiarami terroryzmu. Pink Girls dla uczczenia pamięci przyjaciółki wydały jej pamiętnik, aby szersze grono ludzi dowiedziało się jaka naprawdę była Miłka Versace. Na Placu Wolności stanął pomnik Drag Queen Walczącej.
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów