Let Me Love You
opowiadania >PROLOG


Zawsze chciałam kochać. Zawsze chciałam być kochana. Myślałam że wszyscy chcą być przez kogoś kochany. Ale każdy się myli...ja też.


Odkąd pamiętam marzyłam o tym by poznać tego jedynego. Rycerza na białym koniu...Ale marzenia pozostały marzeniami...


Może ja zacznę od przedstawienia się. A więc mam na imię Lake. Lake Iwans. Mam 25 lat. Jestem świeżo po studiach weterynaryjnych. W domu nigdy niczego mi nie brakowało. Mam kochającą rodzinę. Najlepszą przyjaciółkę- Emily. Życie fantastyczne, no nie? Ale jak już wcześniej powiedziałam brakuje mi tej drugiej osoby.


***


Nigdy nie myślałem jak to jest być kochanym. Jak to jest kochać. Co to jest miłość? Ale pojawiła się Ona i wszystko wywróciło się do góry nogami...Do tej pory moje związki z kobietami były platoniczne. Kolacja-sex-pa. Kolacja-sex-następna. I tak w kółko. Aż poznałem ją..


Nazywam się Josh Coldstone. Mam własną firmę. Tak wiem. Własna firma super, itd. I właśnie dlatego nienawidzę ludzi. Myślą, że wiedzą o Tobie wszystko, a tak naprawdę nie wiedzą o Tobie nic. Ale o tym nie teraz...Moi rodzice są...ok. Kocham ich. Ale nie jestem typem człowieka który okazuje swoje uczucia. A zapomniałem: mam 28 lat i jestem singlem. Moje rodzeństwo-Casper 29 i Asję 26-nabijają się ze mnie z tego powodu. Czy się tym przejmuję? Nie. To chyba tak w skrócie wszystko.- [1] -
Opinie
Ocena: 1 2 3 4 5 6
Musisz być zalogować by komentować.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów